www.sudzibas.lv Cityparks Autostāvvietas lietošanas noteikumu pārkāpums

Cityparks - Autostāvvietas lietošanas noteikumu pārkāpums

Sūdzība līgumsodam nr.667007 08.04.24. Plkst. 9.54 esam pensionāri, uz Rīgu braucam reti. Šoreiz braucām pie meitas uz Mārupi, iebraucām maximā Pededzes 1, Mārupē nopirkt ziedus. Pensionāri, veci cilvēki nepamanījām reģistrāciju, jo nevienā maximas veikalā, kuru apmeklējām agrāk nevajadzēja maksāt. Mums pat prātā neienāca, ka pie šīs maximas jāmaksā. Varbūt redzot seniorus var pabrīdināt iedodot to brošūriņu, kuru piesprauda pie loga. Jūtamies kā veci noziedznieki. Esam paklausīgi likumam un neesam ļaunprātīgi izmantojuši šo stāvvietu. Zinām, ka citās pilsētās, citas organizācijas pabrīdina iedodot palasīt nosacījumus un nākošreiz soda. Veikalā pabijām dažas minūtes un nopirkām tikai puķu podu. Ceram uz cilvēcisku sapratni,

08.04.2024

Z