www.sudzibas.lv Cityparks Atbrīvošana no soda

Cityparks - Atbrīvošana no soda

Pensionāre ļoti lūdz Jūs atlaist uzlikto sodu 30 EUR stāvvietā Rimi par autostāvvietas noteikumu pārkāpumu Tukumā Pasta iela 14 , 03.08.23. plkst.13:18
Līgumsoda nr.708452
PEUGEOT JD7348
ATSAUCES NR. 7084524
Apmaksas termiņš 17.08 23.

Protams ,esmu vainīga .
VIENMĒR esmu ievērojusi noteikumus ,bet tā kā domāju ,ka stundu drīkstu stāvēt bez reģistrācijas ,neesmu pildījusi Jūsu noteikumus un piemirsu ,ieejot Rimi ,ka būtu jāpiereģistrējas .
Ātri iegāju Rimi veikalā iepirkties un iznākot ,ieraudzīju soda paziņojumu .
Tas ir ļoti liels sods manam budžetam,jo augusta mēnesī ir tik grūti apmaksāt to .
Ļoti LŪDZU JŪS palīdzēt un nākt pretī ar soda atlikšanu .
Turpmāk noteikti ievērošu visus JŪSU autostāvvietas lietošanas noteikumus.
Ļoti pateicos ,ja neuzliksiet šo sodu.
AR CIEŅU - Ligita Štrausa

03.08.2023

Papildināts Ligita Štrausa 03.08.2023

Vēlos saņemt apstiprinājumu par soda neuzlikšanu .

S sannas 03.08.2023

Noteikumi visiem vienādi, neatkarīgi no tā, ko jūs domājāt ieejot veikalā. Tagad visi pateiks, ka grūti samaksāt un varēs nemaksāt?

Velvetpopstar 03.08.2023

Samaksājiet sodu un turpmāk varēsiet ievērot noteikumus. Par kļūdām ir jāmaksā.

N Norris 03.08.2023

Ja varat viņiem uzrādīt rimi pirkumu čeku tad viņiem sods ir jāaceļ.

S Sīka2 03.08.2023

Pati vainīga esi, un nav ko te tagad lūgties.

L Ligita Štrausa 05.08.2023

...jo autostāvvieta ir domāta RIMI pircējiem .
Un es patiešām biju tikai RIMI iepirkties ,nevis izmantot stāvvietu citām vajadzībām .

N Norris 05.08.2023

taču lasi ko tev raksta... tieši tapēc arī rakstiju , ja vari uzrādīt rimi čeku, pierādīt ka tiešām biji rimi sodu atcels.

L Ligita Štrausa 18.08.2023

Es Rimi veikalā tiešām iepirkos 03.08.23. par summu 13.76 Eur
Čeku paņēmu ,bet tā kā braucu uz laukiem uz kapu svētkiem,laikam esmu atstājusi Tukumā.
Tā kā maksaju ar Swedbank karti ,par summu un iepirkšanās datumu pārliecinājos ieejot Swedbank konta izrakstā.
Ticiet man un atkaidiet soda naudu .