www.sudzibas.lv Citrus SPA Netiriba, nekartiba

Citrus SPA - Netiriba, nekartiba

Ģērbtuves nekārtība netīrība , ūdens nav mainīts labu laiku neirs saunas nolaistas viss melns neirs sienam griestiem krīt apmetums puse nedarbojas ne strūkla ne tvaika pirts iekšējās kartības noteikumi ari viss cauri piedzērusies tur guļ vazājas pa Spa citrusu knapi noturoties uz kājām kaut tas ir rakstīts iekšējās kartības noteikumos dzērušiem nedrīkst atrasties liekat nedrīkst bļausties nedrīkst grustities nesprikst plikiem vazāties nedrikst pa vienu vakaru viss tika pārkāpts. Un pluss gan jau kādu sēnīti var paķert bonussa.. nākošreiz jānobilde

K

M melitakaraseva 04.01.2016

Piedevām matu žāvēšanas fēns darbojas tikai viens, ja ir līdzi mazs bērns, papmerbikses jāuzvelk sēžot uz šaura sola, jo citur to izdarīt nav, kur..

Harold 04.01.2016

Nošaut nedrīkst apžēlot. Nekonevarsaprastnojusurakstītāsaliecietpieturzimes