Citrus SPA - Neiesaku

Viesnīcā nodzīvoju trīs dienas. Diemžēl esmu vairāk kā vīlusies šajā viesnīcā, ja to tā var nosaukt.Pilnībā neapmierināja istabiņa, jo1) apgaismojums ir tik slikts, ka es varu knapi saskatīt ko uzvilkt un kur kas atrodas. Lasīt vai o citu smalku arīt numuriņā, lai nebojātu savu redzi nav iespējams; arī vannas istabā no 4 spuldzītēm deg viena virs poda. Spogulī saskatīt var tikai lielas aprises. Labi, ka man nebja jākrāsojas, jo tas nevienā telpā nebūtu iespējams;2) diskomfortu rada arī tas, ka paklājs, kas ir istabiņā ir spurains (vecs vai slikti apgriezts, nevar saprast), gultas pārklājs ir ar caurumiem, dušā fēns ir saplēsts un ar skoču aptīts (itkā darbojas, bet karstu gaisu man neizdevās no tā dabūt);3) arī dušā ieiet bija problemātiski, jo pa "klausuli" ūdens tek piecās strūklās katra savā virzienā...Istabiņa manas prombūtnes laikā netika uzkopta. Ja es būtu izmantojusi dvieli un to nometusi zemā uz apmaiņu, kā tas ir viesnīcās, es dabūtu to pacelt nākamajā lietošanas reizē. Labi, ka iedomājos to pati uzlikt uz radiatoriem istabiņā, savādāk man būtu jālieto slapjš dvielis, jo vannasistabā to izžāvēt nevar. Brokastīs tiek pasniegtas 4-5 tostera baltamaizes šķēles (netostētas), ko es ikdienā nelietoju, bet nav pat kur paprasīt ko citu, jo nevienu cilvēku nesatiku. Galds ir uzklāts un viss. Vēl desas šķēles, siera šķēles, jogurts. Vakar bija pus glāze sulas un pus krūze kafijas. Esmu bijusi dažādās viesnīcās dažādās valstīs, bet kafiju varēja liet visās cik grib... Tā kā esmu pieticīga, es būtu ar to visu samierinājusies, jo apzinos, ka cena par viesnīcu ir demokrātiska, taču punktu pielika tas, ka pēdējās brokastīs desā atradu NAGLAS GABALU!!! Man liekas katastrofāli, ka trīs dienas pēc kārtas bija jāēd sausa baltmaize... Vai silts kkas nepienākas??? Un istabiņas ar nav foršas. Un mūsdienās, kad ir tik daudz elektronierīces, sen ar 3 kontaktligzdām istabiņā nepietiek. Telefonu pie gultas uzlādēt nebija iespējams, bet, neskatoties uz to, ka dzīvoju viena 3vietīgā numuriņā, visas savas elektroierīces lādēju uz maiņām, lai no rīta viss būtu uzlādēts (dzīvoju darba komandējuma laikā)P.S. Lieki atzīmēt, bet, protams, arī SPA šajās dienās neizmantoju.

D

Ontūns 24.02.2015

Izklausās pēc slima suņa murga

ilmaars 18.08.2015

Vo vo, Ontūn.