www.sudzibas.lv Cilveku naivums Neesiet naivi...

Cilveku naivums - Neesiet naivi...

Cilvēki, nu kad beidzot, mēs sāksim domāt ar galvu? Cik var ievietot sūdzību par nekvalitatīvu pārtiku, nereģistrētām zālēm, pasūtījumiem caur katalogiem un citu lohotronu?

Ja jau jūs paši pērkat no rokām uztura bagātinātājus un pēc tam sākat rakstīt, ka tur nebija pielikta instrukcija un tie nav reģistrēti LR, nu tad jau par jūsu veselo saprātu var pastrīdēties!

Pārstājiet beidzot ticēt visādiem žulikiem - kāmēr ir kas pērk, viņi uzdzīvojās, un nedamā ne par jūsu veselību, ne par nerviem...

J joko 05.12.2008

Pasaulē vienmēr atradīsies kāds naivais, vai kāds nepraša. Bet vai tā dēļ bojāt tagad sev nervus? TEvi traucēt tas??Ja traucē, tad pārstāj lasīt.

A Aggressive 05.12.2008

Te jau neiet runa par "kadu vienu naivo", bet gandriz par 90% cilveku, kas seit vispar ievieto savas sudzibas. Vai ta ir visas cilveces problema? Vajag to arstet...

J joko 05.12.2008

Nu tad sāc ārstēt!!! nelasi un nenāc šajā lapā, ja tas tevi tā kaitina.. Tava brīva izvēle.

Kā iesaki ārstēt?

L Lepi 05.12.2008

Man gan interesē, kas notiek Latvijā?

J joko 05.12.2008

nu bet tad skaties raidījumu " Kas notiek Latvijā". jeb ziņas, šeit tu neko pozitīvu neatradīsi. Pēc nosaukuma nav pamanāms.

1 112 05.12.2008

ar jums war bez zarnaam palikt, es wienkaarshi lasu un reecu... shitaads stuulbuums... taakaa jums te kads paliidzees kad raudat te wisu laiku... nozheelojami...

J joko 05.12.2008

Nu redz, ir kadri kas domā, ka palīdzēs gan!!

1 112 05.12.2008

ja pats neko nedariisi, tad tewi wisu laiku chakarees ausii, ar njurdeeshanu un waimanaashanu neko nepanaaksat... ar kuru galu domaajat, ja wisa LV saaku raxtiit par katru firmu wisaa LV tad wisi seedeetu bez darba, un ko tad juus teiktu??? nau taadas wieta kur juus nechakares, aizmirstiet...seezhat maajaas un waimajajat kad jums nau naudas un taadaa garaa, un grauzhat pirkstus...

L Lepi 05.12.2008

Joko, nevajag uzreiz gudri spriedelēt un ieciklēties uz TV raidījumu. Man asociējas ar cilvēku problēmām, sūdzībam un kurš ko reklamē negatīvi vai pozetīvi Latvijā!!!

J joko 05.12.2008

Es neesmu ieceklējusies uz kautko, es vienkārši saku - jūs sūdzaties par to ka cilvēki sūdzas par niekiem- bet priekš tam šis te viss pasāciens ir domāts. Es domāju, ka jums nebūtu patīkami skatīties TV un tur visu laiku skandinātu par to, ka kāds kautkur nopircis vecu gaļu, kāds kādam nelaipni atbildējis- jums tas apniktu un TV liktos sekls. Tieši šī iemesla dēļ ir izdomāti šādas lapas, kurās var pastāstī savu pieredzi, sūdzību vai ierosinājumu. Katram savs liktenis un mērķis.
Vai nepietiek, ka ikdienā mēs viens pret ortu izturamies kā pret sūdiem? Tad ļausim cilvēkiem kaut drusku tvaiku nolaist šeit un līdzīgos saitos. Un kaut drusku atvieglinātu savu ikdienu!
Un šī jau ir jūsu izvēle lasīt konkrēto tēmu, un piedalīties tajā. Es vienkār;si nesaprotu, kapēc apvainojam un aizskaram cilvēkus, ja nepatīk tas ko konkrētais cilvēks ir uzrakstījis???Vai tad mēs vairs nemākam būt iecietīgākji pret apkārtējiem??

U uh 05.12.2008

Autore izklausās pēc kārtējās ""agneses"", tikai citas tautības. Nav jēgas diskutēt.

J joko 05.12.2008

Lai tā būtu, tad nediskutē!!

U uh 05.12.2008

Joko, tev mēnešx-es? Palasi vēlreiz visu, ko rakstīji:D

A Aggressive 05.12.2008

Joko ir no tas pasas serijas ka Viktorija :))))

J joko 05.12.2008

Sorry diemžēl ar jums nav vērts diskutēt..es smaidu par dzīvi, un priecājos par to kas man ir un būs! bet jūs depresīvi činkstat par to ka cilvēki sūdzas!!!DEPRESĪVI!!!Jauku jums vakaru!!:)

L Lepi 05.12.2008

JOKO - Es Tev pilngi piekrtu par visu, cilvekiem ir jāizlādē savu negatīvismu kautkur, lai tas notiek labāk Te neka uz ielas vai ĢIMENĒ.