www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Slikta, nekompetenta apkalpošana - Slikts serviss

31.06.2016. Atnācām ar draudzeni paēst t/C Origo, otrajā stāvā Čillī picā. Atnācām, apsēdāmies pie galdiņa. Neviens no apkalpojošā personāla nepienāca, neiedeva ēdienkarti. Tā rezultātā pat pēc tam, kad pienācām pie personāla un palūdzām apkalpot, neviens tā arī nepienāca un pēc 50 min gaidīšanas mēs vienkārši aizgājām prom.

с Сергей В. 31.07.2016

vai vai vai....

S swizz 01.08.2016

Nebrīnos, vairāki gadi nav būts, bet pieredze identiska, pasūtījumu pieņem pēc ļoti ilga laika. Pasūtījums tiek atnests neadekvāti ilgā laikā (ņemot vērā apmeklētāju skaitu, pie tam daži jau ir saņēmuši ēdienu). Pat dzērieni ir tikuši pienesti tikai pēc 40min. Rūgta pieredze dažādās filiālēs.
Šobrīd zemu ir kritusi arī ēdiena kvalitāte , tāpēc ir simts citas vietas kur iet paēst.

P.S Čili picas pārstāvjiem , ja kādreiz šo lasiet, atgriežaties 10 gadus atpakaļ, tad tiešām serviss bija labāks, un picas ar mācējāt taisīt.

K Kristīne Poļaka 01.08.2016

Nu, mūsu gadījumā pasūtījums pat netika pieņemts. Pat pēc tam, kad gājām klāt un jautājām, vai kāds apkalpos, neviens tā arī nepienāca un pēc 50min sēdēšanas piecēlāmies un aizgājām vienkārši.