www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čilli Pica - Slikts serviss

Čilli pica T/C DAUGA Ogrē - šausmas!!! Mēdzu apmeklēt šo un citas šīs filiāles picērijas arī citās LV pilsētās un pārsvarā esmu apmierināta. Bija laiks, kad Ogres picēriju uzskatīju kā labāko. Kas noticis, nezinu, bet....14.07.2016 pēc ilgāka pārtraukuma paaicināju draugus uz Ogres picēriju. Zālē 2 vai 3 aizņemti galdiņi, bārmenis+2 oficianti. Pica jāgaida 40min pie tukšas zāles. Oficiants (jauns vīrietis), drauga karti nejautā, bija jāatsauc, jo nepieņēma pasūtījumu no visiem. Nejautā kādu pamatni vēlos. Neskatoties, ka pica tā arī tika pienesta pēc ne mazāk kā 40min, skats uz to bija nabadzīgs. Parasti ēdu Nostrana picu, vistas filejas gabalus bija jāmeklē ar lupu un šķiet spinātu vietā bija bazilika lapas. Zāle joprojām tukša, bet oficiants pazudis....nav kam rēķinu atprasīt. jautāju otrai kolēģai, tomēr bez sekmēm, viņa nesteidzās kolēģi uzmeklēt. Rēķinu lai palūgtu pagāja vēl kādas 15min+7min, kamēr tas tika atnests. Ejot prom, oficiants paņem vienu tukšo šķīvi, sniedzu otru, ignors, tā arī paliek uz galda. vilkās kā lēnais divplāksnis. Līdz šim visas oficiantes bija ņipras, smaidīgas un laipnas, bet šis jauneklis knapi dzīvību vilka. Parasti atstāju tējas naudu, esmu arī pateicību rakstījusi, bet ne šoreiz. Ja godīgi, man bija kauns manu ārzemju viesu priekšā par tādu apkalpi. Varbūt oficiantiem mazas algas un viņi stādā kā maksā. Tomēr...ir jāstrādā, ja nepatīk, neapmierina - ej prom!!!

I