Čilli pica Siguldā - Cik var?

Tak sakārtojiet reiz uzņēmumu, apmāciet normāli darbiniekus, no malas izskatās,ka gadu laikā vispār nekas nemainās, ēdienu izvēle samērā plaša, bet pavāru veikums- krimināls.Darbinieki- lēni un laikam arī neattīstīti, ja man kā klientam tiek vel pateikts- "nu rēķinu samaksājiet beigās, ja variet vispār to oficianti atrast". Vai arī pienesot ēdienu/dzērienu nosaka- "varēsiet jau paši visu sakārtot?" Ko tie darbinieki (jaunieši šajā gadījumā) darba intervijā vispār saka, ja pat nezin kā normāli jāapkalpo klients? Rīgas Čilli Picā, pašā centrā, mani arī apkalpoja jaunieši, kam nebija nekādas saprašanas un aptuveni 15 min. tiek pavadītas telefonā, tikai pēc tam man tika uztaisīta kafija, par to pašu bija jāstrīdās, jo kafija nebija pagatavota kā es tiku pasūtījusi (vaniļas ar putukrējumu), bet gan jau auksta, parasta kafija, iedevu pagaršot citai darbiniecei, kura tikai noteica- nu labi, samazināšu jūsu rēķina summu, tā, itkā tā būtu normāla parādība.

Malači.

Dainis 09.04.2018

Čilli pica ļoti nemīl maksāt algas, lielākajai daļai tā ir zem minimālās algas + dzeramnaudas (ja viņas tur vispār drīkst paturēt) Līdz ar to darbinieku izvēle viņiem ir starp tiem, kas tikko sasnieguši pilngadību un neorientējas darba tirgū vai arī garīgi atpalikušie.