www.sudzibas.lv Čili Pizza Pica bez piedevām

Cilli Pica alfa - Pica bez piedevām

Pasūtīju picu “četri gadalaiki”, kura standarta cena 30 centimetriem ir 11€, bet piedāvāja 50% atlaidi ar chilli picas “drauga karti”. Kad pica tik atnesta, konstatēju, ka uz diviem gabaliņiem bija ļoti nevīši uzmestas 5 mazas garneles - pa divām, trīm garnelēm uz katras picas šķēles gala, bet šķēles vidū un pie garozas tikai siers. Līdzīgi ar šķēlēm, kur bija jābūt mīdijām. Pica izskatījās briesmīgi un galīgi neatbilda ēdienkartē piedāvātajam. Protams, ēdiens bieži neatbilst tam, kas ir ēdienkartē, bet tas, kas man tika atnests lika man ļoti sadusmoties. Likās, ka būtu pasūtījusi picu tikai ar sieru. Kaut ko tādu redzēju pirmo reizi. Kaut gan pica bija ar atlaidi, tā cena vienalga neatbilda tam, ko atnesa. Nebiju pat spējīga apēst to, tākā pica bija burtiski bez piedevām. Neiesaku nevienam uzķerties uz šo mārketinga triku - pirkt ar atlaidi un tiek atnests sūds. Kaut gan nav fakts, ka bez atlaides neatnestu to pašu. Aizgāju no picērijas ļoti dusmīga un nepaēdusi.

V