www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pizza - Slikts serviss

Šausmīgs serviss. Pasūtīju mazo picu Margarita, tā vietā atnesa milzīgu ģimenes picu. Iespējams, pie vainas valodas barjera. Par papildus sieru bija jāmaksā 3,60€. Pica bija sausa, nevaru iedomāties kā tad garšo pica, kur nav papildus siers.

10.08.2023

Atbilde no Čili Pizza Pārstāvja atbilde 11.08.2023

Labdien! No sirds atvainojamies par šo nepatīkamo situāciju. Lūdzu, sazināsieties ar mums personīgi uz [email protected], lai varam izrunāt visu situāciju sīkāk?

B Bez_vārds 10.08.2023

Par papildus sieru vienmēr ir jāpiemaksā. Vai tad domāji, ka pa velti dos?

T tainsīgatiesa 11.08.2023

Tev pat transgender partneris nedod, kastrets-impotent🤣

B Bez_vārds 10.08.2023

Cik saprotu, šī portāla lasītāji ir galīgi debīli, ja domā, ka papildus siers ir bezmaksas (to noprotu no patiesības mīnusotājiem).
Bezmaksas siers ir tikai pērļu salzdā un arī, tikai otrai pelei. Atverat acis beidzot uz pasauli un maziniet savas ambīcijas!

Luzer-soc. Darbinieks ierunajas🤣

T tainsīgatiesa 11.08.2023

Tūlīt pieskries impotentskastrets bez_vārds ar šizoīdu naidu pret bērniem. Lai tika uztaisīts steiga tualete no kādas ielenes