www.sudzibas.lv Čili Pizza Krāpšana, slikts serviss

Čili Pizza - Krāpšana, slikts serviss

Šodien no bolt food aplikācijas pasūtījām picu un mac&cheese. Pica tika atvesta pilnīgi auksta un ar piedegušu malu. Saprotams, ka ceļā ēdiens mēdz atdzist, bet nejau kad “restorāns” atrodas 15 min attālumā un ēdiens tiek pārvedot siltumizturīgā somā. Makaronu porcijas bija smieklīgas. Par 8€ (viena porcija) makaroni bija kastītes pāšā apakšā, vienā plānā kārtā. Es tiešām nesaprotu par ko es samaksāju, ja uz vienu porciju tika iztērēti tik maz produkti. Vairs nekad šeit neko neēdīšu. Paldies par uzmanību!:)

29.10.2023

Atbilde no Čili Pizza Pārstāvja atbilde 30.10.2023

Labdien! No sirds atvainojamies par šo nepatīkamo starpgadījumu. Lūdzu sazināsieties ar mums personīgi uz [email protected], lai varam šo situāciju kopā ar Jums izrunāt.

O Observatorija 29.10.2023

Gudri cilveki gatavo paši sev gārdu maltīti,nevis ēd sūdus ķimiskos

A Annafranka 29.10.2023

Labi, ka Tev ir savs viedoklis

V Vendenuudens 29.10.2023

Bolt/woltveidīgie paņem 30% komisiju no restūža cenas, 5.50 par porciju sanāk. Iesaku gan šiem aplikācijā uzrakstīt ziņu, lai atstrādā komisiju, parasti ir atsaucīgi ar kompensāciju. Bet nu čili pica kādreiz bija lēti bet tīri garšīgi un sātīgi, tagad pilnīgs kartons.

B Bez_vārds 30.10.2023

Sagribēji lēti garšīgi un sātīgi 😁😁😁