www.sudzibas.lv Čili Pizza Briesmīgs ēdiens un apkalpošana

Čili Pizza - Briesmīgs ēdiens un apkalpošana

Šodienas Čilli Pizza apmeklējums ar bērniem bija briesmīgs. Viss sākās ar to, ka mūsu pasūtītā kola negaršoja pēc kolas, bet gan pēc ūdens ar melnu krāsu, pat nesmaržoja pēc kolas. Viesmīlei par to teicām un viņa atvainojās, ka esot aizmirsts pieliet kolai sīrupu un tāpēc tā, bet atnesa jaunu. Pasūtījuma ar bērniem picas - trīs kaķīšu picas un 1 picu 30cm ar bekonu, rukolu utt. Picas gaidījām 40 minūtes, atnesa tad, kad 2x jautājām un teica, ka mums vēl dekorējot. Picas tika atnestas aukstas, nesagrieztas un arī neiespējami sagriezt, pica negaršoja pēc picas un arī neizskatījās kā bildē un tā bija vienkārši mikroviļņu krāsnī uzsildīta tortilija. Par to visu samaksājām 27€ - par šausmām. Un aizrādījumiem viesmīle nereaģēja, tikai smaidīja.

01.08.2022

P PatiesiibasMeka 01.08.2022

Tiešām vēl kāds čilipicā vispār iegriežas? Pēdējos gadus 10 tak lielāka mēslu bedre ēdināšanas jomā ir jāpameklē. Nu ok, cancan, bet tie tādi paši lietuvieši vien.

P pagpag 01.08.2022

oi, vai jums prāts pasūtīt izlejamo kolu, tikai un vienīgi jūsu priekšā atkorķētu stiklenēs! pat šo lasot kļuva kautkā jokaini ap dūšu, vēēē! attēlā redzamo rūkoleni bez kādastur griešanas gan notiesātu, tikai uz minūti ieliktu mikrenē... ko jūs gribiet no viesmīles, nu šī ir tā saucamā "īzī-pīzī" jauno darbinieku paaudze, es gan parasti pa vidu lieku līdzskaņus "zdj" vienkāršu "z" vietā... ;-)

Good Intentions 01.08.2022

Čili sen jau sevi izsmēlusi. Lulu laba, bet atkal atkarīgs no tā, kurš taisa. Es parasti ņemu 1+1 CanCan.

K Kumelīte 09.08.2022
Pilnībā nav servisa

Pilnībā nav servisa. Atnācam uz restorānu.
Neviens ne sveicina...
Neviens ne reizi nav vērsies.
Nav veikušas pasūtījumu.
Nav novāca galdu.
Visapkārt bija netīrs galdi.

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2022