Čili Pizza - Apkalpošana

Apkalpošana šeit ir vienkārši briesmīga 15 min sēžu un neviena no viesmīlēm nepienāk klāt, visas paiet garām un noskatās. Ēdienakartei man pašai pēc 15 min sēdēšanas bija jāaiziet pakaļ. Ēdienu saņēmu aukstu, tas ir kaut kāds vajprāts. Pats briesmīgākais ir tas, ka cilvēki nāk un nāk un skats ir briesmīgs, jo visur apkārt ir netīri un nenovākti galdi un cilvēkiem nav kur sēdēt.

30.09.2023

Atbilde no Čili Pizza Pārstāvja atbilde 02.10.2023

Labdien! Paldies par Jūsu ziņu. No sirds atvainojamies par šo nepatīkamo situāciju. Vai varam lūgt Jūs sazināties ar mums uz ēpastu [email protected], lai varam personīgi atvainoties un izrunāt šo starpgadījumu?

V VavereA 30.09.2023

Es saskaitīju LV 16 chilli picērijas! Kurā tieši, kas ir noticis? Turklāt viņiem ir ļoti daudz vakances. Ticu, ka ar savu ideālo ekspertīzi profesionālā apkalpošanā, jūs varētu samazināt gaidīšanas laiku un padarīt ēdienu siltu. Atlicis tikai pieteikties darbā! ;)

K Kāpurs3000 30.09.2023

Nu visās tāda tipa iestādēs ar sadales galdiem ir līdzīgi. "Lētāk un vairāk".