www.sudzibas.lv Čili Pizza Valmieras čili picā

Čili Pica - Valmieras čili picā

Uzmanību Valmieriešiem!
Jauns pakalpojumu piedāvājums, pasūtīsi dārgāko picu direktores liktie gēla nadziņi par pus cenu!!
Valmieras Čilli picā var ne tikai paēst, bet nepieciešamības gadījumā picērijas direktore dāmām uzliks gēla nadziņus turpat uz vietas savā kabinetā!!
Pieteikties personīgi pie direktores!

P pandis 27.11.2011

ar galvu viss kartiba? ja ta ir sudziba tad sudzies, nevis reklamu nesakarigu taisi?
vienkarsi neiebraucu.. kur logika? slikta picerija, direktore vai pica? vai sliktus nagus uzlika?

L lelde21 29.11.2011

Ir gan laba darba vieta, ja strādājot picērijā var vēl paspēt nadziņus uzlikt...!

L LauraTy 05.10.2016

Pasūtīju picas, pēc 1h atzvanīja un pateica, ka tās piegādāt nevarēs

G Galina Robertson 03.03.2017

Apkalpošana tur ir drausmīga. Nostāvējām 10 minūtes pie netīra galda, oficiantes abas divas vairākas reizes gāja garām, bet it kā mums neredzēja. Kad virs pajautāja, vai var galdu notīrīt, teica, ka varam apsēsties pie netīra galda un gaidīt, kad viņai būs laiks.

L Laura.liene 31.07.2022

Apsēdāmies ar draugu pie galdiņa , gaidījām 10 minūtes kamēr atnesīs ēdienkartes, bet nesagaidījām , paņēmām paši , gaidījām kad pienāks pieņemt pasūtījumu vairāk kā 10 minūtes , pieņēma pasūtījumu meitene tikai tad kad otru reizi pajautājām vai varam pasūtīt , pirmajā reizē meitene teica lai pagaidam , otrajā reizē kad pieņēma pasūtījumu , meitene pateica, ka ēdiens esot jāgaida līdz stundai , bet, lai stundu gaidītu šeit nav tik daudz cilvēku , šeit sēž 5 galdiņi , Un es pati esmu strādājusi čili pica , un 5 galdiņus,lai apkalpotu tā vispar nav problema , un stunda ēdiens noteikti nekad nebija jagaida …
Blakus sēdēja pie galdina velviena sieviete un vīrietis kuri arī nesagaidīja kamēr pie viniem pienāks , paši paņēma ēdienkartes, cilveki gaidīja vairak kā 15 minūtes kamēr pienāks , bet tā ari nesagaidīja un vini aizgaja prom .., apkalpošana ļoti drausmīga!
Sēžam jau 20 minūtes un gaidam savus dzērienus , kurus laikam arī atnesis kopā ar ēdienu pec stundas .. pagaja stunda mums nebija atnesti ne dzērieni ne ēdieni , attieksme drausmīga vienkarsi !

G give me my service 01.08.2022

Это золотой стандарт во всех чили пиццах. По другому у них не бывает.