www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica Spice Home - Slikts serviss

Gaidījām 1h 15 min ar maziem bērniem, lai pie mums atnāktu pieņemt pasūtījumu. Kapučino kafijas vietā saņēmām espreso kaut oficiants bija pienācis un vēl pārprasīja kādu mēs kafiju pasūtījām. Par diviem pasūtītajiem ēdieniem aizmirsa vispār un mums pateica, ka aizmirsa neskatoties uz to, ka pirms pasūtot visu rakstīja uz lapiņas. Apmeklētāju nebija daudz un daudz galdiņu bija brīvi. Un mēs nebijām vienīgie, kuri tajā brīdī bija neapmierināti ar personāla apkalpošanu...

20.10.2018

donna b 20.10.2018

Jums tiesam nav ko darit ar berniem, lai gaiditu vairak par stundu, kamer pasutijumu pienems? Kaa Jus vispar varejat tikt ar tiem berniem galaa? Spice ir Lido, MacDonalds, GanBei un vel nez kas, bet Jus sezat ka aitas un gaidat stundu?

A Arita Zeiza 20.10.2018

Pirmkārt mēs bijām Spice Home un tur ir tikai Čili pica un nav nekādu citu ēdināšanas servisu. Otrkārt mēs neesam aitas. Treškārt tirdzniecības centru Rīgā ir daudz un mēs pirmo reizi atbraukuši izvēlējāmies šo tirdzniecības centru un mērojām noteiktu maršrutu līdz turienei.