www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss un maltīte

Čili Pica - Slikts serviss un maltīte

10 min pēc pasūtījuma veikšanas restorānā viesmīlis paziņoja ka nav klasiska burgera un tika izcelets kas cits. Bijam 4 personas un tikai 1 pēc vel 15 min dabūja visu pasūtījumu. Pēc 15 min vel gaidīšanas pārējie dabūja savas uzkodas. Pagāja 30 - 40 min vēl un pārējais pasūtījums vel nebija saņemts un viesmīlis nekur nebija manāms. Kad gajam uzmeklēt viesmīli lai paziņotu ka var atcelt pasūtījumu viņš paskatījās apkārt un pateica jūsu ēdien is te uz letes bet mēs neviens nēesam jums viņu iedevusi. Frī kartupelīši bija auksti un ta ka viņiem restorāna viņi bija izbeigusies svaigus pat nepiedāvāja. Ātri atcirta ka ēdiens ir gatavs un tūlīt bus iesaiņots līdz ņemšanai. Pagāja vel 30 min pēc rēķina nomaksāšanas kad pasūtījums vel nebija gatavs un pavāre atcirta lai stāvam mala jo ir pilna zāle kaut ari restorāns bija tik līdz pusei pilns un vairāki galdiņi nebija novākti. Attieksme bija briesmīga un nevienam tur neieteiktu ēst un paši ari tur vairs nedosimies.