www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

Kārtējo reizi kad likās ka viss, kas ar mums Chili pizza var notikt ir noticis ... apaļas picas vieta ovāla jo redz pica nav pēc diametra bet pēc gramiem , oficianti tevi var pat 30 min neredzēt , skrien pats meklēt ēdienkarti pa Čili un kad Tu pasūti un gaidi bet pēc vienas stundas gaidīšanas izrādās ka Tu velti gaidi jo visu ko oficiants atcerējās ir jau Tev atnesis ))) bet bērnam patīk un viņu tas nenokaitina tāpēc šodien atkal esam Čili Bērnu pasaulē , ka vnm patukš, liktos oficiantam vajadzētu tuvàko 10 min laikā pienākt .. bet nē... Čili ierastajai kārtībai neizmaina ))) un oficiants mūs protams neredz. Pagaidam, nu jau 3 x pagāja garām, ejot pie blakus galdiņa. Paprasam paši ēdienkarti . Pasūtam gaidam. Ka loterija ... kāda nu bus tā mūsu pizza ?)) ja 20 cm 5,50 EUR un kārtējais šedevrs nu ir klāt ... sadegušam kraukšķīgam maliņām un mīklas nav jo peperoni šoreiz ir u 20 cm sausina )) bērnam paveicas viņam viss pa smuko ))

db 19.06.2018

Kārtējais mazohists, kuram patīk kāpt uz čili picas grābekļiem

Īsti nesapratu - šī ir sūdzība vai ieteikums ekstrēmo piedzīvojumu meklētājiem?

N Nezināmais 01.12.2018

Tas vis notiek tikai tapēc ka čillī pica maz maksā daudz prasa lai strādā un neviens kvalificēts darbinieks īpaši tur neraujas. Parasti tur strādā studenti cilvēki bez pieredzes un retu reizi kāds kas ko pieprot. Cik man teikuši tie kas tur strādājuši ka tur iet iegūt pirmo pieredzi vai arī studenti kam vienalga kur piepelnīties

M McGaret 01.12.2018

Pēdējo 2 mēnešu laikā bieži sanāca iegriezties Čili Picā Dominā/Origo un jāsaka visu to labāko par tām picērijām