www.sudzibas.lv Čili Pizza Sliktas kvalitātes ēdiens

Čili Pica - Sliktas kvalitātes ēdiens

Biju "Dammes" Čili picā (Kurzemes prospektā 1a, Imantā), pasūtīju čili tēju un 20 cm Grieķu picu (pica ar mozarella sieru un spinātiem).
"Čili picas" izpildījums: vienkārša pica ar mozarellu un apmēram septiņām pa virsu uzmestām spinātu lapiņām. Šāda pica maksā €4,90.
Šo šedevru es iemūžināju
Papildus tam pēc ierašanās un 10 min gaidīšanas man bija speciāli jāpalūdz, lai tiktu atnesta ēdienkarte, kā arī pasūtītās tējas glāze bija netīra - ar pleķiem un baltiem traipiem vai nogulsnēm.

Pēc šīs reizes uz Čili picu vairs nedošos, ļoti zema kvalitāte ar tai neatbilstoši augstām cenām.

I

M Mariusas Bergzas 11.04.2016

Izskatas diezgan laba pica... par cenu cits jautajums. Gribi letak par 1 eur var nopirkt Maxima

I ivo.osis 25.07.2016

Ja zina, kā izskatās klasiska grieķu pica un redz, kā viena no galvenajām sastāvdaļām - spināti, - ir pasniegti ar šo picu, var saprast, par ko ir runa. Šī varētu maksāt 1,49 turpat Rimi. Iespējams, tur būtu pat labāka.

S Sandra001 04.07.2016

Jā, tā arī izskatās grieķu pica, ko tad tu gribēji tur ieraudzīt - garneles pa virsu? Sākumā izlasi picu sastāvdaļas, un tad pasūti, savādāk sasapņojies. Nepatīk, ej uz tirgus pērc par pāris centiem picu ar gaļas atliekām.

I ivo.osis 25.07.2016

Spinātu lapiņas ir nevis saliktas pa virsu, bet ieceptas. Šīs izskatījās kā tikko no "Rimi" paķertas un vienkārši uzliktas virsū (to var labi saskatīt fotogrāfijā). Esmu ēdis dažādās picērijās daudzās valstīs, un šī izskatījās kā ņirgāšanās par klientu.