www.sudzibas.lv Čili Pizza Sezonas piedāvājums - Burgeri

Čili Pica - Sezonas piedāvājums - Burgeri

Sveiki, Rakstu saistībā ar čili picu. Vakardien nolēmām pasūtīt Čili picas jaunumus - burgerus. Paskatījāmies piedāvājumus, itkā viss ok, burgers, fri kartupeli, salati un vel divu veidu mercis, loti jauki. Izlēmām par labu "Klasiskais burgeris", piezvanījām, pasūtījām divas porcijas. Atveda neraksturīgi ātri, 40min laikā, nopriecājāmies, ka tik ātri, jo parasti jāgaida vairāk, ka stundu. Līdz šim brīdim viss vēl bija kārtībā, bet tad, kad sākām ēst, tad parādījas brīnumi.. Vispirms saskārāmies ar to, ka salātu nebija, kā bija minēts piedāvājumā, pēc tam, kad paņēmu burgeru rokās, sapratu, ka viņš ir pilnīgi auksts, nevis atdzisi, bet pilnīgi auksts, vienkārši nebija cepts.. ļoti nepatīkami. Lūk viņu piedāvājums - https://www.e-pica.lv/lv/edienkarte/burgeri/product:488Ļoti nepatīkams pārsteigums no Cili picas puses, beigas palikam nepaedusi, jo vienkarsi nebija edams..Nevienam neiesaku sūtīt burgerus no Cili puses, jo vienkarsi tiek krāpti cilvēki.. un vislabākais, tad, kad pazvanījām uz Cili picu, mums pateica, ka viņiem ir žēl un tas arī viss - ļoti skaista attieksme!!!Ar Cieņu,Mārtiņš

D dunduks 17.01.2016

Nevienam neiesaku pasūtīt ēdienu uz mājām. Gaidījām 2 stundas un saņēmām aukstu, nebaudāmu ēdienu. Pasūtot 5 ēdienus, neviens no tiem nebija ēdams!