Čili Pica - Serviss

Jau iepriekš vairākas reizes gribēju rakstīt atsauksmi, jeb drīzāk sūdzību, bet tā arī neuzrakstīju.. taču šoriez pacietības mērs ir pilns un apnicis, ka katreiz, kad vēlos čili picu sanāk kaut kādas problēmas.

Precīzus darumus nenosaukšu, bet tas ir noticis pēdējo 4-5 mēnešu laikā. Vienā no dienām, kad tik tiešām gribējās čilli picu, pie tās izdevās tikt tikai ceturtajā picērijā, CETURTAJĀ!!! 1. Alfā bija salūzusi krāsns, picu izcept nevar, dodamies uz GC, tur nav dzērienu, lai varētu iegādāties picu no qfer kupona (kad teicām, ka dzēriens nav svarīgs, galvenais ir pica, izrādās to viņi bez dzēriena pārdot nevar), nu neko, dodamies tur pat blakus uz Stockman picēriju, bet tur nav neviena brīva galdiņa, atkal nekā.. nu tad beidzot Bērnu pasaulē viss izdevās veiksmīgi un tikām pie picas un pat diviem dzērieniem. Interesanti, ka pēc brītiņa atkal kaut kas atgadījās (precīzi neatceros kas, bet ja nemaldos nebija picas mīklas), un klientiem bija jāgaida 40-50 minūtes.

Čili sadarbība ar foodout.lv vispār ir kaut kas briesmīgs, jau kuro reizi liek vilties. Vienreiz pasūtot trīs mazās picas, aizbraucot pakaļ ir gatavas trīs lielās, tādas neder un atkal nekā, vai nu jāpaliek bez, vai arī jāgaida pusstunda. Citu dienu atkal veselu stundu nevar sazvanīt, klausuli var turēt desmit minūtes pie auss, bet tāpat nesavieno.. internetā pasūtījumu veikt nevar, nepiedāvā iespēju picu izņemt, piemēram, Jūrmalā.. Un to šodien bija pēdējais piliens.. pasūtīju picas, foodout operators saka, ka picas būs gatavas pēc pusstundas. No otra Jūrmalas gala dodos picām pakaļ, bet uz vietas picērijā man pasaka, ka tās pat nav sāktas gatavot, jāgaida vēl 40 minūtes.. tas ir kaut kāds absurds!!! Picērijas darbinieks man pasaka, ka foodout vispār nezin, kas notiek uz vietas picērijās, tāpēc arī kļūdaini nosaka laiku.. bet tad kā vispār var būt tāds serviss?!

Šis tik tiešām bija pēdējais piliens un, lai arī kā garšotu Čili pica, vairāk nekad tur neēdīšu! Diemžēl

X

C Chelsey 27.12.2016

Apsveicu Tevi ar šo pēdējo pilienu! Citādi ir jau pārāk daudz cilvēku, kas par šo iestādi tik sūdzās visu laiku, bet tāpat turpina mērķtiecīgi pasūtīt un iet uz turieni. :D Maz picēriju Rīgā?

X Xxx111 27.12.2016

Ir, protams, arī citas picērijas, bet čili picā ir ļoti iegaršojusies čempionu pica un arī cena ir ļoti laba. Nu neko, būs jameklē kas jauns

C Chelsey 28.12.2016

Paeksperimentē ar citām picērijām. Tā čempionu pica nav nekas super oriģināls, ko nevarētu pārspēt.