I Ilona 04.01.2011

Visu taču jāpārbauda uz vietas, nepārbaudīji - pati vainīga...
Piegāde jāgaida 1.5h

A Anonims 04.01.2011

Apdirsies un nedzīvo!

L Lillijastante 08.01.2011

Vajag noteikti ziņot policijai!

L like&dislike 29.07.2012

Ļoti ilgi jāgaida pasūtītais ēdiens gandrīz visos Chilli picas restorānos! Piemēram, vienreiz pasūtīju saldējuma kokteili (t/c "Domina") un gaidīju to kādas 15 min., tas ir normāli???
Vēl vienu reizi t/c "Alfā" pasūtīju picu, ko nācās gaidīt 20 minūtes! Un galu galā atnesa plānu picu ar minimālu desas sastāvu...
Sorry, bet nu tas nav forši, ka viņi liek klientiem tik ilgi gaidīt!! Prieks, ka Hesburgerā un Kebabā Fix ir daudz ātrāka apkalpošana :)

P panda13 29.10.2012

Vēlētos piekrist par Chilli picas ēdiena kvalitāti un ilgo gaidīšanu. :(((
Man arī bija tāda situācija Chilli picā "Alfa" veikalā, pasūtiju tik vienkāršu ēdienu, kā kartupeļu pankūkas ar lasi. Pirmkārt, tās bija jāgaida 20min., un, otrkārt, tās bija taisītas no pusfabrikātiem (sasaldētas un uzceptas lielā eļļas daudzumā) un lasis arī bija padzīvojies kādu laiku pa ledusskapi, jo bija piegarša.
Nu, pēc šī eksidenta, nodomāju, ka vairs uz turieni neiešu, bet bija situācija, ka citur Alfā nebija vietas kur uzēst un nolēmu vēlreiz pamēģināt. Bet, mēģinājums nr.2 arī ar lielu blīkšķi izgāzās, jāgaida bija tā pat 20 min., kaut gan biju pasūtijusi lazanju un oficiante solija, ka būs ātri. Bet, beigu beigās pēc lielas gaidīšanas un divreizēju atgādinājumu par pasūtijumu, man atnesa, atkal, sasaldētu lazanju, kura bija apsildīta mikroviļņu krāsnī. Kā es konstatēju, ka tā bija sasaldēta, ļoti vienkārši, lazanjas viducis nebija paspējis uzsildīties un tas bija palicis sasalis. Super, atkal iegrābos!!!

Nevienam neiesaku iet ēst chilli picā veikalā "Alfa", par pārējām ēstuvēm nezinu un droši vien arī neuzzināšu, jo ap šo iestādi metīšu lielu līkumu, lai kā gribētos ēst. :(((

A ammonarija 29.10.2012

man ar ne visai patikas chilli picas piegāde. pirmkārt, nenormāli ilgi jāgaida- 1, 5h. Un tā pica jau ir atdzisusi un negaršīga :/
vispār, vai nav tā, ka chilli picu var ēst tikai ar heinz kečupu, tad tikai viņa ir garšīga un ēdama? jo bez viņai nav nekādas garšas.