www.sudzibas.lv Čili Pizza piegādes laiks

Čili Pica - piegādes laiks

Briesmīga piegāde nakts laika,kad uz ielas mašīnas vispār nav.

Šodien 21.04.12 plk. 00:52 piezvanījām un pasūtījām picu. Mums pateica,ka stundas laika picu piegādes,ka tad.
Nākamreiz mēs zvanījām,lai uzzināt,kur mūsu pica ir,tas bija 02:29 naktī. Kad uzprasīju ,kur tgd atrodas mana pica,man atbildēja ka nezin. Tad es ari atteicos no picas.

Vnk briesmīgi..tik ilgi gaidīt picu. Nebrīnos,ka visi labāk pasūt Lullu picu,nevis jūsu.
Ko arī es izdarīju. Aizbraucu un nopirku..Par 10 minūtēm man uztaisīja divas kalzones,kas ir grūtāk neka pica.

Ka agrāk biju domājusi,ka Lullu pica ir LABĀKA,ta tgd es 100% par to paliecinājos.

K

L Latio Fox 21.04.2012

Laikam shausmiigi izbadeejusies biji?Pusvienos naktii pasuuti picu-tad 2 stundas gaidi!Bet, 3 naktii brauc peec picas pati:)))
Pa taam 2 stundaam, ko gaidiiji, buutu pati sev kautko uztaisiijusi!Vot, nesaprotu cilveekus, kas rij tos burgerus un piccas!

P prikindel 21.04.2012

Kas pa stulbu komentāru... runa taču neiet kāpēc cilvēks ir izvēlējies šo pakalpojumu, bet kāpēc tas pakalpojums, kurš tiek piedāvāts netiek izpildīts...

Ausainītis 21.04.2012

Es vispār nesaprotu cilvēkus, kuri ēd šīs lepjoškas!

P picu rijējs 22.04.2012

ja tiešām solīja, ka pica būs stundas laikā, tad domāju, ka visa vaina jāuzņemas operatoram, kurš pieņēma šo pasūtījumu... jo ir saprotams, ka šo picu pasūta vairāki klienti ne tikai 1 ! Labu apetīti... :))

D Dīvainīte 07.05.2012

Ir gadījies tikai, ka laicīgi pabrīdina, ka būs 1, 5-2h laikā un pajautā vai gaidīs.. Parasti ar izpilda.
Turpetī Lulū pica pie Origo (Marijas iela) sola picu pēc 20-30min un pēc tam, kad ierodies pēc noteiktā laika, palūdz vēl gandrīz pus stundiņu pagaidīt..