www.sudzibas.lv Čili Pizza piegāde uz mājām

Čili Pica - piegāde uz mājām

ļoti saskumdināja, kādreiz tik iemīļotā pikantā pica no čilli picērijas, kura bija garda bagātīga... Tagad pasūtot šo picu uz mājām akcijas ietvaros, kad vienu pasūti otra par brīvu, sanāk totāla vilšanās, jo sanāk ēst pliku maizi ar ļoti plānu siera un tomātu mērces kārtiņu, dažām ananāsu šķēlītēm un tik nožēlojami maz vistas gaļas, laikam kādas 5 plānas šauras vistas filejas strēmelītes pa visu 50cm diametrā picu saskaitījām, uz katras 4-tās picas šķēles tikai varēja nogaršot arī gaļiņu pārējās šķēles bija absolūti veģetāras. Laikam jau akcijas ietvaros, no vienai picai paredzētām izejvielām pagato divas picas, tā kā droši var teikt maksājot par vienu arī saņemat vienu un picas maize dāvanā, jo gaļa ko likt virsū jasagatvo pašam. Skumji, jo kādreiz tā bija visgardākā un uzticamakā pica, bet tagad rīko tik nožēlojamas akcijas un blamē savu labo slavu un vārdu!

C cili 26.05.2012

Paldies par informāciju!

Vai Jūs lūdzu uzrakstītu, piegādes laiku un vietu? Es kārtīgi pārbaudīsim šo atgadījumu. Vainīgie tiks sodīti.

Ar cieņu,

Čili pica.

P.S. turpmāk visas atsauksmes var rakstīt uz e-pastu: [slēpt]@cili.lv, kā arī zvanīt uz mob: 26163355

K kirikiri 26.05.2012

Prieks ka Čili picca uzreiz atbildēja :)

C cigaans 28.05.2012

Ko Tu te dirs - gribēji lai uz picas ir puskīlo siera, 8 vistas nobendētas un heinz pudeli?

A anio2 07.06.2012

Čili picai vēlos atbildēt, ka mans mērķis nebija šeit rakstīt, lai kāds tiktu sodīts, un tā brīža vilšanās nu jau ir pāri, tik pat labi vainīgo atrast starp zemākstāvošajiem jau ir viegli, bet visbiežāk vainīgi ir tieši augstākstāvošie, kas padotajiem liek šādi ekonomēt, ja reiz akcija, tad izsniegt to minimumu. Es tikai izteicu savu nožēlu, jo labi atceros, kāda vienmēr bija 50cm lielā pica ar nosaukuma pikantā, ne riezi vien ir ēsta un ir zināms tas siera un gaļas daudzums kāds parasti ir virsū, bet to vakar kad pasūtījām to picu sev un saviem viesiem, bija patiesi kauns cilvēku priekša par salielīto picu, kurai bija jābūt arī ar gaļu, bija grūti atrast šķēli ar gaļu kaut mazmazītiņu, lai cilvēkus pacienātu, paši ēdām vispār plikās šķēles ar minimumu siera un garšvielām un mērci, bet ciemiņiem atdevām tās dažas, kur tās knapās gaļas šķēlītes bija. Žēl, ka nenofotogrāfēju, tagad jau to pierādīt ir grūti. Nu vai tad tiešām uz 50cm lielas picas maizes nevar uzlikt to vistas fileju vienu veselu, kura pamēram 1, 30Ls izmaksā, ja par veselu picu tiek prasīti 11Ls ar santīmiem? Tur virsū bija labi, ja trešdaļa no vienas vistas filejas. Otra pica, laikam tā kura skaitījās pirktā tā bija kaut cik līmenī, ierastajā izskatā, bet tā otra, kas nāca laikam kā akcijas nu bija diemžēl piesmieta. Cerams, ka kas tāds vairs neatkārtosies, bet kādu laiku gan laikam no šādām akcijas picām atturēsimies, vismaz, lai nav jāpiedzīvo kauns no ciemiņiem, es nemaz nepieminēju, ka gaidījām divas stundas, jo tā piekritām paši, bet atveda gandrīz aukstas un solītās klāt pievienotās salvetes arī kaut kur izpalika, tas viss vēl būtu paciešams, jo uzsildīt jau mājās varam un kādu salveti sameklēt, bet nu gribās to servisu arī, jo nav jau tas par pliku paldies.

Y yotto 19.02.2013

Diemžēl varu tikai piekrist tam, ka čili picas jau kādu laiku ir "mīkla" ar nedaudz siera, mērcītes un "kaut kā pavisam nedaudz". Esmu arī ļoti ļoti vīlusies, daudz gadus esam klienti, pasūtam picas uz mājām kopā ar draugiem pa brīvdienām, protams, ka mīlam akcijas, bet neesam gatavi tam, ka akcija nozīmēs ka atvedīs nevis divas picas, bet ingridientus samestus pa divām picām. Ir pasūtīts agrāk un agrāk bija patiešām izcila kvalitāte, tagad pat nav salīdzinams. Par ilgu piegādi pat neizteikšos, ir gaidīts pat trīs stundas, ir bijis arī tā, ka pēc pāris stundām atved aukstas un pavisam citas picas (kas atklājās jau tad, kad kurjers prom un sen visi viesi vēlās ēst) un tā tālāk. Nakts akcija vispār ir nezkam domāta? vienreiz pasūtījām precīzi 12 naktī - atveda ap 4 naktī, ja ne vēlāk, kad visi jau aizmiga un neko negribēja. Man liekas, ka Čili picai būtu sen jāaizdomājas, kāds tad ir būtībā mērķis TĀDAM darbam un tādai kvalitātei.