www.sudzibas.lv Čili Pizza piegāde uz mājām

Čili Pica - piegāde uz mājām

Vakar ar draugu sadomājām pasūtīt ēdamo uz mājā, pēc ilgiem meklējumiem sadomājām, ka pasūtīsim no jau jauniešiem iecienītās un visiem zināmās picērijas/ restorāna "čilī picas". Jā, ēdienu piedāvājums bija diezgan plašs un pa cik agrāk jau esam ēduši šajā picērijā, tad zinājām, ko var pasūtīt un, kas ir garšīgs. Rezultātā, kad saņēmām pasūtījumu, bijām gaužu vīlušies, jo manas pildītās pankūkas ar mato gaļu un dārzeņiem bija nomainītas pret pankūkās ar šķiņķi, piedevām tās bija aukstas un piedegušās. Drauga pasūtītā grilētā cūkgaļa izskatījās vienkārši pabriesmīgi, kaut kāda gaļas šķēle iemesta kastītē, pa virsu it kā šampinjonu mērce, kas neizskatījās pēc mērces, bet vienkārši samesties šampinjonu gabaliem. Frī kartupeļi bija manas plaukstas lielumā, tik maz. Šī porcija izmaksāja drusku pāri 4ls, es biju šokēta, īsti nesapratu, kas no tā visa maksa tos 4ls??? Un pica, kuru bijām spiesti pasūtīt, lai nebūtu jāmaksā par piegādi, bija tādā pašā līmenī 5 vistas gabaliņi, kuri bija arī visgaršīgākie no tā visa!
Tiesa gan jāsaka, ka manas nepareizi piegādātās pankūkas gan bija garšīgas tomēr ne kvalitatīvas.
Tiešām ļoti neizdevušās vakariņas.
Samaksājām 15ls par, jāsaka rupji konkrētu hui*u!

J

P pole 17.12.2011

ko, jus nemakat pashi kartupelus sacept ?

M mis12 18.06.2012

Arī pasūtiju picas 50 cm. Atnāca auksta. No auksas varēja redzēt miklu, jo nebija ne normala siera ne gaļas.
Un gaļa izkatījas ka maltā gaļa. Loti negaršīgi un samaksaju par 2 picam 18 ls ar kapejkam. Loti stipri atškiras apkalpošanā uz vietas un pasūtot.. Nevienām nerekomendēju pasūtit!!!