Čili Pica - piegade

сегодня 17.02.2013 в 00.53 ! высказываю крайнее недовольство доставкой пиццы! обещанное время доставке было до 2 часов! звонок был в 22:31 . Пиццу привезли мало того что с опозданием да и ещё абсолютно холодную ( я бы сказал ледяную) . На вопрос "почему так долго?" мне ответили - Много работы. Если много работы набирайте штат! Больше пиццу заказывать в этом ресторане я не буду и в рестораны тоже не нагой!

V Vasjackin 16.02.2013

Iesaku http://www.makssunmorics.lv/ - tik karstas picas kā makss un morics Chili nekad nav atvedis ne arī pasniedzis uz vietas.

S SKK 17.02.2013

lulu.lv Piegade 49 minuutes vai arii pica par velti ;)
Maks un Morics varetu iemacities ka jagatavo picas. Vismaz miklu negatavot cietu

donna b 17.02.2013

MunM ir LOTI gards picas, piekritu.

I ivvy 18.02.2013

Man ir bijis tā, ka picu pasūtīju ap 23:00, rēķinājos, ka vēlākais vienos jau varēsim ēst siltu picu. Ko lai piebilst, lieta nonāca tik tālu, ka picu atveda ap 16:00 galīgi aukstu. Biju pasūtījusi arī kolu. Atbrauca, piezvanīja pie durvīm, pirmais, ko dzirdēju no piegādātāja, es aizmirsu jūsu kolu picērijā. Picu samiegojusies paņēmu, pārējie gribēja ēst... Atvainošanos saņēmu nākošajā dienā no viņu ofisa, solīto bezmaksas picu gaidu vēl joprojām... Bet fakts kā tāds, ja viņu administrāciju saceļ kājās, nākošajā reizē picu var dabūt pēc pusstundas :D Ja picu neatved laikā, var neņemt, neviens neko nevar pateikt!

B Balta_Puma 19.02.2013

ivvy, lai saņemtu savu bezmaksas picu, tā jāpasūta un noteikti atgādini par konkrēto starpgadījumu. Turklāt 1 pica būs tomēr jāpērk. Mums arī tā bija un mēs jau nākamajā dienā pieteicām pasūtījumu un saņēmām arī bezmaksas picu, turklāt pēc savas izvēles :)

K kapidokija 21.02.2013

Čili Picā pasniedz atdzisušus ēdienus, vismaz Siguldā