Čili Pica - Picērija

Sveiki visiem! Laikam jau stulbi ir rakstīt, to ko es rakstīšu sūdzībās, bet cik ilgu laiku eju uz Dominas Čili Picu,gribējās beidzot izteikt milzīgu PALDIES visam tieši šīs picērijas kolektīvam! Es esmu bijis vairākās picērijās,bet Dominas atšķirās no visām picērijām pilnībā. Sākot ar pavāriem, kuri gatavo vienkārši fantastiski,sūdzību par viņiem nekad nebija,picu cepēji arī pilda savu darbu uz visām 10 ballēm.Apkalpošanas personāls(cik redzēju viņiem ir tikai meitenes) ir vienkārši superīgs. Meitenes vienmēr ir smaidīgas un atsaucīgas.Prieks skatīties uz to,kā viņas strādā un ka pat pie nenormāli lielā cilvēku daudzuma,nezaudē pozitīvisma garu. Liels paldies DOMINAS picērijas vadītājiem, par tik superīgu kolektīvu un darbu!