www.sudzibas.lv Čili Pizza neprofesionalitāte

Čili Pica - neprofesionalitāte

Raiņa bulv. Chilli pizza restorānā pasūtīju picu īpaši aso Pepperoni, kas maksā 6ls ar kapeikām.
Pēc kādām 35 min viesmīle atnes picu, kas ir ne tikai apdegusi, bet arī uzpūtusies. Picas apkšējā kārta atdalījusies no mīklas augšējās. ļoti cieta un nebaudāma. Bet tas vēl nav viss. Uz picas uzliets kaut kāds šķidrums, esence vai kaut kas līdzīgs, lai būtu asā garša. šampinjoni samesti vienā picas malā, bet desu šķēlītes nav ap picas malām, kā norādīts bildē. Pica ar šķidrumu vidū piesūkusies bet apakša apdegusi. Draudzenei pat olīves netika uzliktas. Pavāres 2 pusaudzes bez cepurēm. Paši galdi picērijā netīri.
Nekad mūžā vairs uz šo picēriju neiešu. Nevienam neieteikšu.
P.S. dzeramnaudu arī neatstāju :)

U

N neitrālā 29.09.2010

Es vispār nebūtu tādu ēdusi un likusi atnest normālu picu vai pretējā gadījumā atteikusies ēst tādu, kas neatbilst prasībām (ja tiešām bija tā, kā uzrakstīts)!!!

N neitrālā 29.09.2010

Es vispār nebūtu tādu ēdusi un likusi atnest normālu picu vai pretējā gadījumā atteikusies ēst tādu, kas neatbilst prasībām un nemaksātu (ja tiešām bija tā, kā uzrakstīts)!!!

D Daina 29.09.2010

Pilnigi noteikti atteiktos ko tādu nobaudīt un vēl maksāt.Ta ir ka studentus ņem darba.

Z zane 30.09.2010

ir jau gudri paēst, paklusēt, aiziet mājās un publicēt šādus ierakstus. ja tiešām bija tik traki kā rakstīts, ko gan apšaubu, tad kāpēc uzreiz viesmīlei netika teikts, ka atnestais ēdiens galīgi nekam neder? tas ir tāpat kā apēst visu porciju, atstāt vienu kumosiņu un tikai pēc tam pateikt, ka kaut kas lūk nebija kā vajadzēja vai arī nebija garšīgi. šādas lietas ir jāsaka uzreiz un tad visticamāk arī uzreiz tās var atrisināt un uz vietas nokaunināt vainīgos, nevis šādi, kad attiecīgo produktu vairs neviens sen neredz un nespēj novērtēt vai tiešām tas neatbilsts kvalitātei!

B been 06.10.2010

Kad strādāju par viesmīli, atceros gadījumu, kad kkādu krieveļu ģimenīte pasūtīja ēdienu, šķīvji bija burtiski izlaizīti, tomēr teica, ka redz negaršīgi, zirņi par cietu, rīsi ne tādi...

. ... 12.10.2010

Nesuudzies, nav jau tik traki:) man Chilli picaa kokteilii bija nags...

S soho 12.10.2010

rēķins jāgaida stundu:(