www.sudzibas.lv Čili Pizza nekvalitatīvs ēdiens

Čili Pica - nekvalitatīvs ēdiens

Svētdienas vakarā pasūtījām picu ar piegādi Rīgā. Teica, ka būs jāgaida stundu, pusotru. Atveda pēc pusotras stundas galīgi aukstu picu, kuru nācās sildīt krāsnī. Piezvanot ČILI PICA, pasūtījuma pieņēmēja piedāvāja picu apmainīt, kas prasītu vēl pusotru stundu. Šī ir pēdējā reize, kad izmantojam ČILI PICAS pakalpojumus, arī šīs firmas picērijas neapmeklēsim. Apbrīnojami, kā 2011.gadā, krīzes apstākļos, kad jācīnās par katru klientu, var būt šāda pakalpojuma kvalitāte.

G GRAFS 05.12.2011

LINDA KAS IR ATLAIDA NO DARBA?

G GANKSTERIS 05.12.2011

rokas no dirsas aug picu uzsildit.nevar. kamer gaidiji tas pusotras stundas laika 10 cilveki pasaule nomira no bada. sai redz pica pavesa, cilvekiem maize sapnis. pus latvija nepaedusi. si te nirgajas. berni pazinam ed vienreiz diena.

T Tatjana 05.12.2011

Kā jau rakstīju citā sūdzībā par čili picu - man reiz atveda vairāk nekā pēc stundas, aukstu un bez 1/3 sastāvdaļu. Aukstu vismaz var uzsildīt... Ja ir kur. Var būt čili pica domā ka trukstošo gaļu un mērci arī var pielikt. Citās valstīs ir picas tirgotāji, kas neņem naudu par picu, ja tā ir piegādāta ilgāk nekā pusstundas laikā. Mums laikam konkurence šajājomā ir pa švaku.

G GINEKOLOGS 05.12.2011

tatjana kas tu katru dienu par picam sudzies???? sizofrenija ??? tad lida, tad tatjana ???? aizej pie arsta ja vel dirsu vari panest. beidz rit...

P pole 05.12.2011

tev jau tapat piedavaja vinju apmainit un tu tapat neapmierinata, nesaceries tev dirsu neviens nelaizis .

J JR 06.12.2011

Man liekas, ka Pretenzija izdomāta vai vnk kas personisks!