www.sudzibas.lv Čili Pizza Nebija gandrīz ēdama pica

Čili Pica - Nebija gandrīz ēdama pica

šodien biju Čīli pica Stockman kopa ar draudzeni ! Bijām kaut kur ap 3 pasūtījām divas picas un gaidījām kamēr atnesis apmēram 40 minūtes . Tas jau viss neka,bet kamēr gaidījām pica jau sen bija izcepta un stāvēja pie viņiem uz letes un neviens viņu nenesa kaut ari oficiants staigāja mums garām un labi redzēja kad mēs gaidām ,bet ne viņš labāk apkalpoja citus cilvēku un viesi kas ienāca vēlāk par mums pat ātrāk saņēma savu picu neka mēs ! Nu tā ari gaidījām līz picu atnesa mums kura jau 20 min. vismaz bija nostāvējusi izcepta un ,ka jūs domājat pica bija silta ne tā bija galīgi atdzisusi jau eh nebija nemaz vēlme ēst ! Oficiants vēl pajautāja ,ka garšo pica vai laba es viņam atbildēju,ka ta jau labi tik tagad viņa jau ir auksta eh viņs man teica,ka varot pasildīt mikrene eh es viņam teicu tad varbūt ari mana jau ir atsildīta vienu reiz :D Eh ja nav svaigi cepta tad jau nav vairs tas ,kas sildīta ! :D

M moins 15.12.2014

Un kur tad īsti jūs bijāt? Čili pica stockman, vai tomēr bijāt citā vietā ar nosaukumu ''kaut kur ap 3''?

A Akle 14.10.2017
Nekvalatatīva apkalpošana

Nekvalatatīvs serviss
Nav klientu akalpošana
Uz vietas sutīt picu var bet jāņem līdzi
Saruna ar klientiem ir nepieklājiga
Uz vietas neka navpieejams
Maz picu sortiments