www.sudzibas.lv Čili Pizza neatbilstoša izmēra picas

Čili Pica - neatbilstoša izmēra picas

Pret pašu Čili picu kopumā nav pretenziju, ja nu vienīgi nespējā nodrošināt vienādus standartus visās savās picērijās..., tieši ar ko mūsu ģimene šodien saskārās un bija ļoti nepatīkami pārsteigti: proti, vakardien mēs bijām pusdienot Galerijā Centrs Čili picā un tur pasūtījām 3 picas 20 cm diametrā un tās mums arī laipni atnesa, viss bija ok, bet tāpēc jo lielāks bija mūsu pārsteigums, kad šodien pārmaiņas pēc iegriezāmies papusdienot picērijā pie Laimas pulkteņa, pasūtot 2 picas 20cm, bet atnesa nu apmēram 12-15cm diametra picas, kad jautājām kāpēc tāds izmērs,ka tas nav tas ko pasūtījām, mums neviens neko neatbildēja. skatījos, ka arī citiem atnesa neatbilstoša diametra picas, izskatās ka tā ir laikam norma šajā picērija pie Laimas pulksteņa, tāpēc aicinu iet turpat pāri ielai uz Čili picu, kur jūs neapkrāpj.

F FlashForward 22.08.2012

Jā, jā, pilnībā piekrītu, pie Laimas pulksteņa man aŗī nevisai apmierināja picu kvalitāte - maliņas melnas, sastāvdaļu praktiski kā nav!!! Un vēl visam klāt nenormāli ilgi jāgaida, kad atnesīs kaut vai kokteili, ļoti lēna apkalpošana.