www.sudzibas.lv Čili Pizza Ļoti slikts servis

Čili Pica - Ļoti slikts servis

Sveiki, atnācu ar draugu uz alfas Čili Picu, tādu bardaku, ka šeit neesmu redzējis! Sēdējām ilgu laiku pie tukša galda, pasūtījām sākuma uzkodas un tad pamatēdienu! Atnesa picu ar pamatēdienu kopā! Kas tā dara? Ja jūs nemākat pieņemt normāls darbiniekus, tad labāk nestrādājiet vispār! Vairs nevēlos šeit atgriezties! Drausmas!

16.03.2022

Atbilde no Čili Pizza Pārstāvja atbilde 16.03.2022

Labdien! Paldies par ziņu un atvainojamies Jums par radušos situāciju. Lūgums atsūtīt uz e-pastu [email protected] Jūsu kontaktus, lai varam sazināties un atrisināt situāciju. Vēlreiz atvainojamies Jums par sagādātām neērtībām.

A Antila 17.03.2022

Neesmu dzirdējusi, ka picērijās piekopj uzkodu un pamatēdiena atsevišķu pienešanu. Varbūt mana nezināšana, bet, ja gribējāt ēdienus atsevišķi vajadzēja tā oficiantam pieteikt vai pasūtīt pamatēdienu pēc tam kad apēstas vai atnestas uzkodas.