Čili Pica - kvalitāte

Kopā ar 5gadīgo dēlu iegājām Alfas Čili picā un pasūtījām Studentu un Romeo picu. Abas pa 30cm. Pārsteidza atnesto picu izskats - katrai picai vismaz 1/4 daļa bija vispār bez siera, bet gaļa un desa nebija ne puse no tā, kas likts tika uz šīm pašām picām vēl tik gadu atpakaļ. Gaidījuši bijām ilgi,dēls ļoti gribēja ēst, tāpēc ,vienīgais, ko izdarīju, ieteicu apkalošanas meitenei, lai aizrāda pavāriem, uz ko saņēmu strupu atbildi - vajadzēja ņemt lielāku picu, tad siera un gaļas būtu vairāk. Normāli un loģiski, vai ne?
Tauta - sekojiet lūdzu, ko atnes jums Čili picā un nekautrējieties paaicināt priekšniecību, lai priekšnieki paši rij savas plikās picas, ja nokontrolēt nespēj. Bet es došos uz Gan Bei. Tur ēdienā nekad vēl neesmu vīlies.

donna b 23.07.2013

Cili picas partapusas par picu parodiju jau kadus paris gadus. Kurs ir edis normalas picas (piemeram arzemees, Italijaa vai Amerikaa) nekad vairs neies uz CP.

L lilly 23.07.2013

Jā, Čili Picas līmenis krīt zemāk un zemāk. Es Origo vienreiz pasūtīju omleti brokastīs un vēl papildus paprasiju sieru, atnesa bet siera, un auksto omleti. Kad pateicu to viesmīlei viņa aiznesa to atpakaļ uz virtuvi un pēc brīža atnesa atpakaļ ar vārdiem ka siers ir izkusis iekšā ka es to nepamanu un omlete atri paliek auksta, tātad vajag to ļoti ātri ēst :D :D :D tas bijis protams sen, bet pec tā brīža uz Čili Picu vairs nenāku. Labāk jau aiziet uz Vairāk Saules, tur pica garšo un izskatas pēc picas nevis pēc sakaltušas mīklas gabala :D

T Tince 24.07.2013

Mēs nesen pēc ilgāka laika bijām Valmieras ČP, kur arī picu pamatnes pavisam švaki pārliktas ar sastāvdaļām, kas gan ēdienkartē noformēts pavisam bagātīga izskata, bet realitātē ne uz to pusi. Pilnīga neatbilstība cenām!

Y yvolkorototo 31.07.2013

Jā, aizej kā Mareks uz Gan Bei plkst. 22:59 un saki, ka gribi rīt. :D

S smīkņa 31.07.2013

30cm pica piecgadīgam sīkajam nav tā kā par traku?