Čili Pica - Кухня

В который раз убеждаюсь,что это отвратительное заведение!
22.08.2013 решили с мужем заказать пиццу.Мало того что предупредили что привезут не позже 2,5 часов ,так привезли когда прошло уже больше трёх.
всё бы ничего и на это можно было бы закрыть глаза но вид нашего заказа оставлял желать лучшего. Холодная,невзрачная, помятая как тряпка лежала и "радовала" нас!да и это было бы ничего.... если бы не то что мы лицезрели на самой пицце,а там красиво лежал моток или клок каких то волос ,да даже волосами назвать нельзя.Аппетит сразу отпал и пришлось выкинуть это в мусорник.Жалею что сразу не среагировали (видимо от шокового сосотояния) и не обратились со своими претензиями куда следует .Ну ничего теперь туда не зайду даже кофе попить!
советую вам, не рискуйте а то в след.раз там может оказаться что то похлеще!

B

Nandia 31.08.2013

Iesaku pakavēt kurjeru un pirms laist viņu prom atvērt picas kasti un paskatīties vai picai normāls skats un vai tā maz ir silta.
Vienu vakaru vēlu braucot mājas pasūtījām picu, kamēr vēl bijām ceļā. Domādami, ka atbrauksim un pēc brīža arī pica būs klāt. Aha, kā tad. Sūtījumu veicām ap 22.00, a picu atveda pēc 24.00, kaut teica +/- 1.5h . Nu labi, gadās aizķeršanās. Lai nu ir, bet mēs nogaidījušies picu skatamies - kolas ta nav. Kurjers saka - ak, piedodiet šodien traka diena. Ja nemaldos tas bija kaut kāds akcijas laiks. Kamēr kurjers tek pēc kolas mēs atveram kasti un woouu - picas sāni i vienā, i otrā pusē uz augšu saliekušies. Varētu padomāt, ka kurjers viņu ir pa gaisu mētājis :)) nu labi, garšu jau tas nemaina, mazums mūsu skaistās Rīgas ceļu bedres kārtīgi padrebinājušas mašīnu, BET - kaut kā nejūtas foršais aromāts no picas --- pica auksta. Un nevis silta vai mēreni silta - reāli auksta. Siers jau sačokurojies pa virsu.
Uznāca augšā kurjers - stiepj mums kolu, mēs šim pretī picu. Kurjers arī pats konstatēja - pica reāli auksta un skats ar tām uzliegtajām malām ar nevisai.
Nopūtās un teica - atvainojiet, bet jaunu atvedīšu tik pēc 30 min. Mēs principa pēc gaidījām. Nu tā jau 1.5h solītajā gaidījām vairāk par 2h, kola aizmirsta, pica auksta un atspārdīta itkā. Un jā - mikroviļņu krāsns mums nav. Es tak neslēgšu cepeškrāsni lai sildītu picu, kuru siltu ir jāpiegādā pašai picērijai. :p Lai tik ved.
Atveda - mmm, aromāts, silta, pat karsta. Lieliski. Sarunā ar operatori vienojāmies, ka maksāšu ar karti. Kurjers stāv un skatās. Kā ar karti. Man teica, ka skaidrā nauda. Skrēja nabags atkal pēc karšu lasītāja.
1. Akcijas un brīvdienu piedāvājumus nespēj nodrošināt.
2. Uz akciju un brīvdienu laiku jāņem papildstrādnieki.
3. Jāsadod pa ausīm pasūtījumu pieņēmējiem - dēļ viņu aizmāršības kurjeri noskrienas kā suņuki.
4. Loģiskāk jāsastāda kurjeru maršruti, lai nav jāvedā šurpu turpu aukstas picas.

Un tāds pat identisks gandrīz gadījums ir bijis ar GanBei. Tikai GanBei daudz biežāk to irbulīšus neieliek, to mērci, padzērienu vai vispār atved visu sasutušu tā, ka otrajam ēdienam visi zaļumu dekori sapļekuši un palikuši pelēki un no vāciņa notek teju vai 3 ēd.karotes ūdens

P pops 31.08.2013

и не удивительно что попалась какаято дрянь, там работает один молодняк по 12 часов в день за 100 лат в месац, у знакомой дочь работала в Rimi в бывшем А 7, чтоб такую дрань еще есть как Cili Pica !!!

B BESTia 31.08.2013

Мы натыкались на подобную дрянь в Чили Пицце три раза и больше туда не ходим. Один раз нам принесли разбавленный молочный коктейль. Реально разбавленный, потому что мы брали его и раньше, было вкусно, а тут - вода на вкус.. Попросили заменить - принесли такой же. Тогда возбухать не стали. Второй раз нам принесли волосатую пиццу. Конечно, стало противно, и мы попросили заменить её - принесли нормальную. Третий раз был последний. Я заказала салат "Цезарь", а мой молодой человек - пиццу с собою. Салатные листья были жухлые и почерневшие, курица - сухая, и сама порция за несколько лат - очень маленькая.. А пицца, что мы обнаружили, к сожалению, только по приезду домой - как подошва, кривая, тонкая, на картинке - с кучей кусочков сосисок, а на деле - ломтиков 5-7. Ну что ж.. Они потеряли ещё нескольких клиентов, тепеть мы и наши друзья ходим в Чарли пиццу по купонам ;)