www.sudzibas.lv Čili Pizza Krāpšana, neadekvāta attieksme pret darbiniekiem un sliktas algas

Čili Pica - Krāpšana, neadekvāta attieksme pret darbiniekiem un sliktas algas

Čili picā bija mans vasaras darbs pirms nākamā mācību gada. Nostrādāju knapi 3 mēnešus, jo attieksme pret darbiniekiem ir briesmīga. Un lielākoties arī savāktais personāls ir visai nomācošs. Pavāri gatavojot var mierīgi smēķēt zālīti, piemēram, kā arī liela daļa darbinieku ir rupji un neizglītoti. Protams, iespēja jādod visiem. Bet vismaz vadošajā amatā vajadzētu būt cilvēkam, kas iestājas par vērtībām un ilgtspējību. Šeit viss notiek tikai tā, kā šodien un tagad ir izdevīgi. oficiantiem jādzīvo no tipiem, kas var būt absolūti nepietiekami kaut vai tādēļ, ka ir Čili picas, kurās vienkārši dažkārt nav apmeklētāju, bet jāstrādā nežēlīgi, tāpat kā jebkurā apkalpošanas uzņēmumā. Priekšniece pēc maiņas veica manu tipu pārskaitījumu bez manas klātbūtnes, turklāt, neuzsverot, ka tas ir nepieciešams, lai es būtu pārliecināta, ka netiek nošmaukta nauda. Jo ja kasē ir iztrūkums, to viņi tā vienkārši mēdz norakstīt no tipu naudas, izliekoties, ka tu esi kļūdījies un liekot tev maksāt par citu kļūdām. Skapīšiem nav nekādas drošības sistēmas, kuros glabāt mantas. Citi darbinieki tevi turklāt var apzagt jebkurā gadījumā. Pārstāvjiem latvijā darba apstākļi un uzņēmumā valdošā atmosfēra pilnībā neinteresē. Vai nu samierinies ar pazemojumiem, krāpšanu un netaisnīgām darba situācijām, vai ej prom. Nekādas mērķtiecības, lai kaut kā uzlabotu klimatu uzņēmumā.

03.11.2018

E

J Jolis 03.11.2018

Uznēmums sañēma sūdzību un tālāk? Nekas nemainīsies, apkalpojošā sfēra Latvijā jau vairs nevar nosaukt par apkalpojošo. Ja arī, kur trāpās jauki darbinieki, vinus neciena, izēd.

S secinajumi 19.11.2018

Tāpēc arī visu laiku viņi meklē personālu, bet tie mainās un iet prom.

M Madr 24.11.2018

Kur ir PVD,ja mierīgi pie ēdiena pīpē un rokas noteikti nemazgā? Ārprāts.

P Patiess Fakts 03.05.2021

tur bija tāda jokaina personāla daļas vadītāja, kas neuzskatīja par vajadzīgu kandidātam paziņot vai viņš ir izturējis konkursu vai nē. + Dīvaini blenza sejā visu laiku.