Čili Pica - ēdiens

Sveiki! saskāros kārtējo reizi ar briesīgu ēdienu čili picā...pasūtīju sev un draugam normālās picas uz mājām (tūristu un studentu), protams, uzticēdamās kvalitātei, pirms samaksāju neaplūkoju tās...bet kad atvēru, mani sagaidīja pārsteigums...uz tūristu picas - normālās bija 5as šķēlītes desas, gandrīz nebija siera un mīkla garšoja pēc kartona...Jūsu prāt...čili picas vadība...ir normāli tā čakarēt cilvēkus????

K

N Nesprotu 08.09.2011

Nesaprotu, kā var vispār ēst šis gumijas lepjoškas, kuras nez kādēļ lepni dēvē par picām?

T ToKika 09.09.2011

Kika apēda kaku!

D Dace 09.09.2011

sviestss

к крот 09.09.2011

No kastes izņēmāt? Ja nē, tad ar kartona garšu viss loģiski...

A Andra 09.09.2011

Nju ja Čili pica jau mak parsteigt savus klientus ar labu ēdiena kvalitati..:)
Nav iespējams tur labi un garšīgi paēst!!It īpaši ar piegādi!!:)Picērijā vēl var nesamaksat un atteikties no nekvalītatīva ēdiena!!

E Edgars 12.09.2011

Viss ko varu spriest pēc šī raksta, vai nu chilli picai gadijās neveiksme, vai autors pārspīlē.
Čilli picu esam iemīļojuši ar draudzeni un aptuveni 10 pasūtīšanas reizēs viss ir bijis kārtībā, gan ar picām, gan ar piegādi.
Bet nu var jau gadīties, protams.