www.sudzibas.lv Čili Pizza Čili pica Dominā

Čili Pica - Čili pica Dominā

Silti iesaku tiem, kas vēlas paēst LABI, siltu, garšīgu un GATAVU ēdienu, nebrauciet uz Dominas Čili picu!

Bijām tur ar māsu, pirmkārt, jau piektdienas vakarā tur bija pilna zāle ar apmeklētājiem un tikai 3 viesmīles. Otrkārt, brīvi bija tikai daži galdiņi un to novākšana un notīrīšana notika tikai tad, kad bijām jau apsēdušās un viesmīle atnākusi pieņemt mūsu pasūtījumu.

Kad vēlējos pasūtīt picu, man atbildēja: "Ā, aizmirsu pateikt, picas jāgaida 40 minūtes". Nolēmu, ka nevēlos tik ilgi gaidīt un pasūtīju kartupeļu sacepumu ar sēnēm un krūtiņu. Viesmīle atnesot pieteica, lai esmu uzmanīga, jo šķīvis esot ļoti KARSTS. Nezinu, tas laikam bija triks uzmanības novēršanai, jo ēdiens bija AUKSTS. Kartupeļi turklāt ne tikai nebija izcepti (kā jau sacepumā pienāktos), bet arī izvārīti līdz galam ne. Līdz ar to nācās "baudīt" jēlu, aukstu ēdienu, maksājot par to apaļus 2, 95 Ls.

Tā kā negribējās strīdēties un vēl vairāk bojāt sev garastāvokli, nācās samierināties, bet skaidri zinu, ka Dominas Čili picā savu kāju vairs nesperšu.

L Linda Polinčuka 01.09.2017
Slikts seviss

Apkalpošana ir lēna,oficianti nepieklājīgi,cieņu neizrāda.
Saprotam ir 1.septembris,bet šāda apkalpošana nav pieņemama,kā arī pēkšņi nav iespējams maksāt atsevišķi.

M [email protected] 11.05.2018
Slikts serviss

Ieeju čilli picērijā un zālē, kur ir aizņemti 4 galdiņi pie manis pienāk tikai pēc 20 minūtēm, kaut arī pēc neilga laika norādīju, ka esmu gatava veikt pasūtījumu.
Kas tā ir par apkalpošanu un attieksmi?

V Valdis Buligins 24.06.2018
Slikts serviss

Zvanu vairākkārt un neviens man neatbild uz norādīto talruni.

L Linda 01.08.2019
Jēla gaļa

Pasūtiju ēdienu,diemžēl jēlu...

Viss pretīga vieta kur var paēst 2 reizes gāju un divas reizes lielas vilšanās ,ēdiens ne kāds est vispār nevar pats izskats briesmīgs ēdiens nekads nav karsts vienmēr auksts šķiet no tirgus čeburekus labāk taisa nekā čili pica , nevienam neiesaku fuuuu.