Čili Pica - Cezara salati

Bija nedaudz patukss veders izdomajam ar draudzeni aiziet lidz cili picai pie laimas pulkstena ,kura vienmer ir atverta un cilveku tur netrukst. Ierodoties cili pica un izveloties lielo izveles klastu mes izvelejamies popularos salatinu CEZARA, atnesot laipna oficante pasmaidot atnesa un edot mes sapratam ,ka kautkas pietrukst skatoties sikak salatinus bakstot ar daksinu surp turp bija pie gala sledziena nonakusas ,ka CEZARA salatinos nebija ielikta galvena sastavdala Parmezana siers, un vista nebija parak laba...Nav ipasa velme vairak tur atgriezties,jo pavari SKOPOJAS!

M Magonite 26.05.2012

Varbut vel kadam vai kadai ta ir gadijies???

U User123703p 26.05.2012

Stulbi ir ēst nezināmas izcelsmes ēdienus. Ja es sabiedriskajā ēdnīcā ko ēdu, tad tikai reāli redzamus produktus .Ja redzu gaļu tad ēdu gaļu 95%.pārējie 5% iešprices.
Ja savā laikā nebūtu pastrādājis sabiedriskajā ēdināšanā, tad ēstu salātus, zupas, bet pēc redzētā, ēdu tikai paša gatavotus .

N Niks55 26.06.2012

Šodien ar ģimeni iegriezāmies Čiliņā Kurzemes prsp. Līdz šim Čilli bērnu iecienītā vietiņa, tikai Stockmanī. Bet izrādās kvalitāte nav visur vienāda. Ēdienu gaidījām uz pusi ilgāk. Šampinjonu krēmzupa tā nebija krēmzupa, bet drīzāk ar miltiem ietumēts škidrums (klīsterveidīgs), pie kam pēc ilgās gaidīšanas zupa bija nevis karsta, bet remdena. Strūdelei mērce uz pusi mazāk. Oficiante attaisnojās, ka pavārs mācās - jauki, kāpēc mums jācieš? Vai nevajag brīdināt> Nu protams tās ir tikai atrunas nekvalitatīvai apkalpošanai un vēl kaut kam. Pasākuma nagla un bērnam bonus: čekā pamanīja, ka netika pielietota Draugu kartes atlaide50% Čempiona picai.Kā rezultātā Tika atgziezta nauda Ls 2, 50. Noslēgumā braucot mājup pamanīju izsniegts nevis čeks, bet pirmčeks. Tā lūk. Viela pārdomām un netikai. Esiet uzmanīgi!