Čili Pica

Čili pica Stockmanaa apkalpošanas ziņā ir pilnīgi garām. Meitenes apkalpo ar tādu pārākuma izteiksmi sejā, ka nez kas būtu - izskatās, ka viņām ir absolūti pie kājas kā jūtas klienti vai tiem ir 17, 25 vai arī 50 gadu. Publisks Fui.

K Karīna 19.05.2007

Pilnīgi piekrītu šim apgalvojumam. Tas tik tiešām ir vien arprāc, nepietiek ar to ka apkalpošana ir zemā līmenī tad vēl arī trauku tīrība ir zem katras kritikas it īpaši g;lāzes. Nu vai tik tiešām ir gūti saskatīt ka uz atnestās glāzes ir lūpu nospiedumi, tā tik vien liekas ka no netīro trauku izlietnes izņemta un pa tiešo klientam pasniegta.Piekrītu publisks fui! ;(

A ariina 06.08.2007

nu man tur patika tikai ljooti ilgi jaagaida kameer atnesiis pasuutiito. saliidzinosi ar to cik aatri tu to apeedi :(((((((((

I Ilona 12.12.2007

Polnostju soglasna, kogda stavat bljudo na stol, takoje o6u6enije, 4to odolzhenije delajut!!!!