Čili Pica - Attieksme

Sveiki sanāca nepatīka tikšanās ar tur strādājošo atministrātori vai bārmeni nezinu. Vārds rakstīts bija Aļona.
ļoti rupji izturējās pret mums ar draugiem un skatījās ar šķību seju kautko kad mēs iebildām par dzērienu daudzumu un proporcijām. Nav pirmā reizi kad viņa neadekvāti savam amatam rīkojās. Pilnīgs sviests. Un picas tur arī ir negaršīgas, nemaz nerunājot par piegādi. [slēpt]@ neiešu uz turieni nekad. labāk apmeklēšu štoka picu vai paēdīšu svaigā dabā ar kvalitāti un labu garīgo visu laiku. Publisks fuj Ogres čilenei.

T

Ausainītis 17.06.2013

Nesaprotu, kas tie ir par cilvēkiem, kuri ēd šīs govs pļekas-lepjoškas!

M mja 17.06.2013

tomer labakas, ka sunju sudud knabat :DDD

N nautilus 18.06.2013

jūs uz turieni nācāt mācīt kā pareizi kokteiļus un visu pārējo taisīt vai paēst? ja tev kāds klients būtu atnācis, lai mācītu, kā strādāt, uz sejas būtu patiess smaids? besī ārā tādi cilvēki