www.sudzibas.lv Čili Pizza Apkalpošana/ ēdiena kvalitāte

Čili Pica - Apkalpošana/ ēdiena kvalitāte

Pasūtīju otro un saldo vienlaicīgi. Otro apēdu un gaidīju saldo. To es gaidīju 15 minūtes un kad to atnesa mīkla tajā bija nedaudz jēla( nu tāda, ka jūt , ka nu nedaudz vēl prasītos pēc krāsns :) ). Pateicu par to oficiantei -saņēmu atbildi, ka tādai tai ir jābūt . Apēdu visu ,kaut arī zinu, ka man ir tiesības atteikties. Jūtos kā tāda idiote, kuru apčakarēja, jo esmu pārliecināta, ka tādam tam nebija jābūt.

Šo sūdzību rakstu , jo
1) gaidīšanas laiks ir nenormāls ( 15 minūtes!!! jau vienkārši gaidīšanas, neskaitot, ka es jau saldo biju pasūtījusi arī pirms kādam 15 minūtēm) ( es biju 15:00, kafejnīca bija pustukša)
2) nekvalitatīvais ēdiens

Un vēlos visus , kuriem ir kādas sūdzības saistībā ar ēdienu tās izteikt un izmantot savas tiesības atteikties no šī ēdiena. Un palikt pie sava vārda un nepakļauties oficiantiem un iet līdz galam, ne tā kā to izdarīju es.

K

M mja 20.01.2012

ko maci citus, drostalinj? pati 15 min gaidiji kamer izceps un beigas nedaceptu apedi?
gruti tam, kuras vecaki shmiga taisijushi :(

H Homerjsimpson 20.01.2012

psc komentāriņš no mja :D :D :D

T Teiksma 21.01.2012

Nu gan...

Sūdzos jo:
1) MANUprāt, tam vajadzēja garšot savādāk,
2) un itkā ar to vēl nebūtu gana! Es to visu vēl arī apēdu(!)

Pamācība citiem:
ja pēc 15minūšu gaidīšanas jums kāds atnes ēdienu, kas negaršo gluži tā, kā bijāt to iztēlojušies, NEĒDIET TO! Jums ir tiesības taisīt publisku traci, brēkt, aurot un paziņot, ka ŠITO JŪS NEĒDĪSIET!!! (Punkts) Ziniet savas tiesības! :)

B Balta_Puma 21.01.2012

Ak tu manu dieniņ! Gaidījusi vesalas 15 (!!!) min! Bāc, es tur esmu gaidījusi arī vairāk nekā stundu! Un ne es vienīgā! Oficiante atvainojās, ka tik ilgi jāgaida, esot daudz pasūtījumu.

Ar Čili picu tā ir. Dažkārt jāgaida stunda un ilgāk un arī tad tev noliek knapi siltu!
Bet raksta autorei jau ir brīnišķīga iespēja iet uz citiem restorāniem.

K Kristinez 22.01.2012

Mja - Un tagad uzraksti to pašu ar savu īsto vārdu? Kāpēc ir jāpublicē apvainojums, ja to izsaki anonīmi?

Balta_Puma - bet nebija daudz cilvēku! Kāpēc es tad to pieminēju?? Esmu pilnīgi pārliecināta, ka ~ 30 minūtes ir pietiekami, lai saceptu kkādu trijstūri?? Paldies par laipno ieteikumu.

Teiksma - Jā, šī bija pirmā un pēdējā reize, kad es piekritīšu oficiantes teiktajam.

E Elza112 23.01.2012

He Nav jau briinums :)

Rainja bulvaari desertu gaidiiju 40 minuutes, atteicos ...
Tas laikam taapeec ka man bija CILI PIZDAS kuponi, otraas skiras pasuutiijums :D

Zinot, kaa Andis Osis un vinja "Brandza " ir optimizeejusi personaalu, un taa izmaksas nav jau jaabriinas ...
Ja man maksaatu to konkureetspeejigo atalgojumu(nav iisti skaidrs ar ko vins konkuree?? :D laikam ar 80 LVL stpendiaatiem) es arii ruleetu gurki virtuvee :D