Čili Pica - Apkalpošana

Neilgu laiku atpakaļ iebraucām uz zoom čiliju. Nācās gaidīt oficianti, labi, pagaidījām, tas nekas, cilvēku nebija tik daudz, bet oficiante bija vienīgā. Pasūtījām 2 picas un bērnam desertu, lūdzām lai atnes visu kopā, kā tad... Picas kad apēdām tikai tad atnesa. Es sev pisūtīju augļu tēju ar citronu - tas gan šokēja, trauciņā bija pāris apelsīnu gabaliņi un 3karkade lapiņas, domāju paši saprotiet, kāda ūdenim (Nevaru nosaukt par tēju) i garša un krāsa. Picas bija tukšas, agrāk bija vairāk pildījuma, tagad ļoti maz.Un vēl, ļoti interesanti, man bija kuponi, kurus paņēmu ogrē kādā t / c, pasniedzu oficiantei kupone, viņa saka, ka nva derīgas rīgā šādas krāsas kuponi, kaut uz pašiem kuponiem ir rakstīts derīga visā latvijas teritorijā! Sāku strīdēties pat to, kuponus no manis tā un nepaņēma, bet skaitīja ar talaidēm.Man ļoti garšo cili picerija, bet tieši uz zoom vairs neiešu. Labāk uz alfu (Drusciņ tālāk mājai, toties lietderīgāk, nekā terēt savus nervus)