Čili Pica - Apkalpošana

Apkalpošana!
Ieejam Čili picā, apsēžamies un izvēlamies ēdienu. Pasūtam, uz jautājumu viesmīlim vai būs ilgi jāgaida, atbilde ir, ka tikai picas, jo esot daudz pasūtījumi, kaut arī mēs bijām vienīgie visā čili picā, pieņemu, ka daudzi pasūta uz mājām.
paiet 10 minūtes, jautāju, vai dzērieni būs šodien vai rīt, atbild tikai, ka būs, vienkārši esot daudz pasūtījumu, bet darbinieces, kam būtu jāsalej dzērieni vienkārši sēž un pļāpā.
Paiet 30 minūtes un mums atnes ēdienu, bet dzērieni vēl aizvien nav. Es jautāju, vai pirmie nav jāatnes dzērieni un pēc tam ēdiens, viesmīlis atbild, ka par dzērieniem neesot viņš atbildīgs, ka par to ir atbildīga cita darbiniece, viņš tikai izpilda, to, kas viņam jādara!
Kad esmu jau paēdusi man atnes aukstu ūdeni glāzē, kas izskatās pēc puķu vāzes un iekšā peld kaut kādi netīrumi!

Vai tad, tur ir jāstrādā katram par sevi, vai arī jābūt kaut kādam komandas darbam?
Uz aizrādījumiem vispār nereaģē!
Pirmo reizi piedzīvoju šādu, tik zema līmeņa apkalpošanu, pat skolas ēdnīcā tā ir labāka.
Vienīgais, kas mani apmierināja bija ēdiena kvalitāte.

Uz drukas kļūdām varat neskatīties, rakstīju ātri, lai neaizmirstu visu, kas palicis atmiņā!

D

G gauja 03.01.2011

Tā tiešām ir necieņa! Tik vien kā paņemt glāzi un ieliet dzeramo un atnest to, tas prasa tik daudz?
Kā nav kauna? Un tur laikam tiešām nestrādā vienoti un draudzīgi, ja nespēj atnest padzerties kāda no tām, kas tur pļāpā un vienkārši palīdzēt un galvenais - apkalpot klientus! Kauns un jāsūdz vairāk tādas sliktās apkalpošanas! Citādi algu saņemt neparko.

Z Zz 03.01.2011

Izcep majas pankukas un rive --- nav ko staigat pa kafeinicam (shis nepatik, tas nepatik ..), esu parliecinats ka tu ne traukus, ne gridas nevari majas pati nomazgat . Tu esi tikai pateretaja, bet neko pati izdarit navari !

A Aigars 05.01.2011

Manuprāt, čili pica ir vislabākā piucērija no visām. Kur var gan garšīgi paēst...gad iedzert kādu alu.
Cenas arī pieņemamas.
Domāju vienkāši nebija tava diena :D Varbūt ziema pie vainas.

A Anrī 05.01.2011

Jā, piekrītu Aigaram, labākas par Čilli picērijām Rīgā nav!!! Piegāde uz mājām ir vnk ideāla! Vienmēr ātrāk par solīto laiku, vienmēr karstas un gardas piciņas|! Super. Arī picērijās uz vietas laipna apkalpošana un viss čikiniekā:) Domāju, oficiantiem jau arī nav patīkami, ja pie galdiņa apsēžas kāda frigida maita un izmet indīgas piezīmes. Kā attieksies pret pasauli, tāpat tā attieksies pret tevi!!

K Ksenija 13.01.2011

Vienmēr domāju ka tur var labi paēst, atpūsties līdz tam brīdim kad viesmīle man atnesa netīrus traukus. Un kad es lūdzu tās nomainīt paskatijās uz mani kā uz ienaidnieku. Vairs uz to vietu neēju un neiešu)