Čilli Pica

Es pati esmu saskaarusies ar sliktu apkalposhanu, BET es pati tur esmu 2 meen nostraadaajusi. tgd straadaaju tajaa pashaa sfeera, bet es saprotu, ka newar gaidiit labu apkalposhanu no wiesmiileem, kuras netiek APMAACIITAS!!!! tas, ka cilweekam paraada, kaa reziee aiznest 4 shkjiiwjus - taa naw apmaaciishana. meiteneem netiek spiests uz atbildiibu un RUUPEEM par klientu. un tur ir tik zemas algas, ka pawaariem ir pilniigi wienalga, cik ilgi eediens jaagaida un wai tas buus auksts wai silt. es domaaju - ar wisu kritiku tikai un wienigi pie wadiibas.

I Ina 08.02.2008

2 manas draudzenes saindejušas Čilli piza, uz turieni mēs vairs neejam. Bet apkalpošana tur patiešam ir ļoti slikta.

D Daisy 10.05.2009

Pirmo un pēdējo reizi kad biju cili pica apm. 40 min sēdējām pie tukša galda! tas tik atnesti ēdieni! un uz jautājumu, vai viesmīle nav aizmirsusi par mūsu dzērieniem, tika tabildēts, ka nē, bet tie vēl nav gatavi! :D Cik ilgam jābūt ūdens un alus ieliešanas procesam??
Un tad vēl milzīgais viesmīles pārsteidums, ka mēs vairs nevēlamies dzērienus, jo esam jau paēduši!

P pufa 10.05.2009

a tu domā, ka ūdens avots un alus brūzis viņiem virtuvē?

I iveta 11.08.2009

Njā, uz šo ēstuvi vairs neiešu. Reiz, atnesa man ieskābušu deserta krēmu. Pavārs arī to apstiprināja- nu kam negadās. labi, nākošo rezi izvēlējos tiramisu kūku- tā bija cieta- sajūta, ka nostāvējusi ledusskapī ar citiem produktiem- jo garšoja pēc žāvētas gaļas. nu labi- saņēmu atlaižu kuponus uz domāju- izmantošu. pasūtīju zivs sacepumu. ēdu un jūtu pelējuma garšu. Patiecu viesmīlei, kura pēcāk no pavāra noskaidroja, ka tā varētu būt... Teica, ka pangasija vispār neesot izcila zivs un, ja tajos trāpās tauki, tad tie tā garšo. vēl piebilda- droši vien pēdējā partija.. Njā, ko vēl neiestāstīs. Nekādu kompensāciju, nekā. Nu ko turp noteikti vairs neiesu!