www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

02.11.19. Bijām rezervējuši galdiņu uz pulk. 15: 30. Laicīgi ieradāmies, galdiņu mums ierādīja. Principā ar to arī viss beidzās. Pie šī galdiņa nosēdējām divdesmit minūtes, pie mums neviens nepienāca ēdienkarti neatnesa. Cēlos kājās un gāju apvaicāties, vai mūs kāds šodien apkalpos?
Nulle reakcijas, zāle pustukša aiz letes domāju bija bārmenis kurš sēdēja un šūpoja kājas. Pavāri staigā kā apstulbuši, acīm redzot nesaprot kas viņiem būtu darāms. Par viesmīlēm es klusēju, jo redzēju tikai vienu reizi 45 minūšu laikā. Esmu pieredzējis daudz lietas, bet šādu bardaku vai pareizāk sakot nekaunību redzu pirmo reizi. Ieteiktu visiem kuri negrib sabojāt sev garastāvokli izvēlēties kādu citu omulīgu vietiņu kur jūs tiešām gaida un cenšas jums izpatikt.
Ar cieņu Andris B.

12.11.2019

D Dace Koltova 12.11.2019

Izpatikt tikai var kad mājās paši pagatavo kaut ko gardu.Bet redzams ka musdienās cilvēki ir pārak slinki un dodas bojat garastavokli uz picērijām!

K Kassandra 13.11.2019

Tu visdrīzāk strādā par minimālo

N Noboby 13.11.2019

Tev laikam nav ne mazākās nojausmas kas ir darbs ēdināšanas jomā. Tas viņiem tieši ir jādara- jāizpatīk klientam, jo klienti ir tie kas Tev maksā algu un rēķinus. Necenties būt gudrā latviete kura par to ka nav ko iet uz restorāniem ja pati nevari atļauties.

Kassandra, skaidrs, ka vispār nezin ko nozīmē - strādāt. Un Noboby, kurš izliekas par ekspertu ēdināšanas jomā un tajā pat laikā sauc Čilli Picu par restorānu. Kas attiecas uz klientiem, kas maksā algu un rēķinus, tur vispār ir pilnīgs - čau.

"aiz letes domāju bija bārmenis kurš sēdēja un šūpoja kājas . Pavāri staigā kā apstulbuši ,acīm redzot nesaprot kas viņiem būtu darāms ." - interesanti, kādu reakciju tu gaidīji no bārmeņa, ka viņš skries tev pasniegt ēdienkarti un pieņems pasūtījumu, jeb pavāri nēsāsies pa zāli un pienesīs tev ēdienu?!
"Par viesmīlēm es klusēju , jo redzēju tikai vienu reizi 45 minūšu laikā" - varbūt tieši par viņām nevajadzētu klusēt, jo tieši viņas ir tās, kam jānodarbojas ar apmeklētājiem!

Saivii 13.11.2019

Peec 20 nodeedeetajaam minuuteem veel palikaat tur 45min lai veerotu cik viesmiiles pa visu zaali ?:D