www.sudzibas.lv Čili Pica Slikts serviss

Čili Pica - Slikts serviss

Vēlos padalīties ar šīs dienas slikto pieredzi Stockmann Chilli Picā. Nekad nebiju domājusi, ka kādreiz kaut ko tādu rakstīšu. Sāksim ar to, ka pati strādāju apkalpošanas sfērā un tas, kādam jābūt servisam - man nav sveša lieta. Nekad neesmu sūdzējusies par ilgu gaidīšanu, nekvalitatīvu ēdienu vai aizmirstiem pasūtījumiem, bet ja man atnes ēdienu un manam bērnam pēc 30 minūtēm, tad nu gan es palieku nikna. Un nepietiek ar to, ka bērns ir pārbesijies, es vēl saņemu rupju attieksmi, kad cenšos noskaidrot kavēšanās iemeslu. Zvēru, ka savu kāju vairs nesperšu Stockmann Chilli picā. Nevienam nekad nenovēlu saskarties ar ko šādu, jo ja godīgi, sajūtas ir ļoti nepatīkamas. Kāpēc man būtu vēl jājūtas vainīgai par to, ka apkalpojošais personāls ir izkāpis ar kreiso kāju no gultas, viņam riebjas savs darbs vai viņš nezin morāles normas un pieklājīgu attieksmi? Dažbrīd prasītos jaunajiem skuķiem izvilkt kārtīgu ādas siksnu un nopērt, laikam tas tagad tā mūsdienās ir moderni - ka tik vairāk pabrūķēt muti un krāt savā kontā aizgājušus neapmierinātus cilvēkus. Un visam piebilstot - manā dzīvē šī ir pirmā reize, kad table servisam neatstāju čaju. Jā, tad varat iedomāties, cik ļoti “apmierināta” esmu ar servisu. Paldies par uzmanību, ceru, ka izvērtēsiet vietas, kurās vēlaties omulīgi paēst, jo šī noteikti nav no tām vietām.

16.07.2019

Me

Kl Klientamnavtaisnība 16.07.2019

Tā arī nesapratu, par ko tieši ir sūdzība? Ka ēdienu atnes pēc 30 min? Tas ir normāli. Vai jums solīja pēc 5? Pārējais ir vairāk emocijas, kas par sūdzības būtību nedod nekādu info.

Rx RXX 16.07.2019

Par to, ka vispirms atnesa ēdienu vinai, bet bērnam - pēc 30 min..laikam...

Tu Turkey901 16.07.2019

Sākāt "braukt virsū" oficiantiem un bijāt šokā, ka tie neklusē acis grīdā nodūruši un var arī atbildēt?!

Ma Martins 16.07.2019

Megija,pilnigi Jums piekritu! Chili pica ir leta leishu estuve. Kvalitate vispar neatbilst standartam, kadai ir jabut istai picai. Es ari iegrabos. Piedegusi picas pamatne,nedaudz parcepras maltas galjas,dazhas ripinjas sipols+halapenjo pipars! No siera um merces nav ne minjas! Es tad labak noperku Dr Otcker saldetu pici Maxima! Pat ta ir dauzd gardaka!

Bk BK 16.07.2019

Kārtēja JAZEMAT kura uzskata, ka viņai un viņas bērnam ir jāklanās un jālaiza pakaļu.

Ma Martins 16.07.2019

Tieshi taa! Jaaklanaas,ja reiz izveelejies straadaat apkalposhanas sferaa! Klientam vienmeer taisniiba!

Bk BK 16.07.2019

Nav klientam vienmēr taisnība.

Māra07 16.07.2019

Martins beidz. Tioe laiki kad visi klānījās ir sen piegušies. Tas jūsu postpadomijas mazā cilvēciņa refleks liek domāt ka esat visu vareni un visiem kuri apkalpo ir jāklanās. Īstenībā lielākoties paši klienti ir daudzkārt vainīgi pie likstām!

Mc McGaret 16.07.2019

'Vēlos padalīties ar šīs dienas slikto pieredzi Stockmann Chilli Picā' - tālāk pat nav vērts lasīt!.

Jake Robert 17.07.2019

Es chilli picā esmu gaidījis gan 60, gan 10 min.
Čilli picas vietā jūs vispār neapkalpotu, ja tik steidzīgi un nevarat pagaidīt 30 min.

Džozefīne 17.07.2019

Varu iedomāties, kādā tonī Tu jautāji par kavēšanās iemeslu. Rupja attieksme? Diez, kā tas izpaudās?