Čili Pica - Sliks Serviss

Labdien! Iegājām šodien Olimpija čili pica paēst. Iegājām neviens viesmīlis nesasveicinājās. Apsēdāmies. Bijām 2 pieaugušie un bērns. Pienāca viesmīlis iedeva mums ēdienkarti. Pasūtījām dzērienus, ēdienu. Kādēļ viesmīlis nevarēja pabrīdināt kad ēdiens būs ilgi jāgaida? Bērnam atnesa ēdienu un dzērienu, mums karstos dzērienus. Mēs vēl gaidījām 20 minūtes savu ēdienu. Tātad atnesa tikai 1 cilvēkam ēdienu, bet man vēl bija jāgaida, es palūdzu lai atnes sulu hmm... Vai tik tiešam jāgaida sula 15 minūtes? Bet savu ēdienu gaidīju vēl 20 minūtes? Kāpēc viesmīlis nevarēja pateikt cik ilgi jāgaida kāpēc citā čilī picā viss ar apkalpošanu ir kārtībā, bet Olimpijā bardaks? Kādas man pankūkas atnesa es biju šokā! Vairs tur neiešu un viss. Bija pasūtīts deserts, viņš nebija pieskaitīts pie rēķina. Kāda jēga vel 30 minūtes gaidīt desertu. Neredzu jēgu!: @: @: @ neiesaku tur iet!

BondsBonds 07.02.2017

Tu ej ēst vai būt par kleopatru, kur katram cilvēkam tev jāatlaiza - nesaprotu? Rstorānā 20 min. ir pilnīgi normāli. Mājās pa 20 min. dažs labs pat olu nespēj izcept! Es iesaku ezera metodi!

L linda.abolinja 08.02.2017

un sagaidīt ši tādu ēdienu? :D

L linda.abolinja 08.02.2017

citiem ātri visu pienesa ēdienu , bet mums ilgi kā speciāli? tākābildē redzamas pankūkas nekad nav bijušas apskaties orģinalu pasūti citur un salīdzini bildi :) un tad saki

L linda.abolinja 08.02.2017

ko tu aizstāvi to kantori? tu tur strādā?

L linda.abolinja 08.02.2017

video man arī ir nofilmēts , kādas tukšas pankūkas ? apdegušas kas tāds pirmo reiz .. ;(žēl kad video nevarēja ieladēt :(

BondBond nāc pie PAPUKA... Становись в позу...

D Dontkillmyvibe 07.02.2017

Ar Čili picu gan vēl nav bijušas problēmas. Bet Gan Bei Alfā bija jāgaida 45min., tikai ēdienkarti, ko tā arī nesagaidījām. Un Dzirnavu ielas Vairāk Saules viesmīle Santa izdomāja, ka dzērienu var atnest tikai tad, kad sen esam paēduši un labāk runāties ar draudzenēm pie blakus galdiņa. Tā ka jums nav tas traģiskākais gadījums.