China town - Drēbes

Gadījās iegriezties China Town veikalā 'Vienības gatvē. Skatos bikses palēto. Džinsi ap 12Ls.
Uzvilku, bet kas tad tas - viena kniede izlido uz grīdas pat neaiztaisot bikšu pogu. Kas būtu pēc mēneša?

Jā zinu Ķīna ir Ķīna bet arī Nike taisa Ķīnā...

Paldies, bet nekad tur vairs neiegriezīšos un neiesaku arī citem.

B Baņkieris 10.12.2009

Lieta tada, apstākļi sekojoši:
Tagad viss praktiski tiek ražots Ķīnā, atšķirība tā, ka oficiālos ražojumus ražo darba laikā, bet tieši tādas pašas preces, tikai no sliktākiem izejmateriāliem tiek ražoti naktī tajās pašās ražotnēs un ar to pašu brendu.

Citādi, kā piemēram var izskaidrot faktu: Nokia izlaiž jaunu tālruņa modeli un tūlīt nāk dažādi vāciņi un citi pričindāļi šim telefonam no Ķīnas?

Tā lūk arī ir ar šiem dzinšiem. Tev vienkārši trāpījās bikses, kas nāk tieši no tās pašas rūpnīcas, tikai šūtus nakts melnumā un no cita materiāla!

S ska 11.12.2009

tapec tas ir China Town...

P Panasonic 12.12.2009

Tad man tads jautajums...
ko Tu velejies pa 12Ls...kada cena tada kvalitate.

A Autors 15.12.2009

Starp citu esmu pircis pa 12.50 Oliver un nekādu defektu, laba kvalitāte un piršu arī turpmāk. Nafigam man Jack&Jones tādas pašas pa 50????

P.S. Problēma ChinaTownā nav cenā problēma ir KVALITĀTĒ. Un kvalitātei ir jābūt VISUR neatkarīgi no cenas līmeņa!!!

I IVETA 15.12.2009

Nu es gan nepiekrītu! Arī es nopirki dzīnsas par 9, 99 un ļoti labi nēsājas, tie ir daži gadījumi, viss nav mērām pēc vienas mērauklas! Arī bērnam jaku pirku-arī ļoooti laba!Vajag skatīties! Var jau pirkt bikses arī par 50ls, bet ir tāpat jāskatās!

A Autors 15.12.2009

OK pieņemsim, ka es nopērku 10 lietas gada laikā un 1 izkrīt kniede vai atplīst vīle - tas būtu pieļaujami. Gadās visādi.
Bet, ja es paņemu PIRMO apģērba gabalu JAUNĀ veikalā, lai pielaikotu un jau ŠAIZE nu tad sorī... ir tak pilni veikali pa 15, 20, 25, 30... Ls un bez galvassāpēm.

Vnk iesaku ļoti pārbaudīt tās preces, izpētīt no a līdz z... lai vēlāk nav jātērē laiku braucot mainīt.

A ainars 22.01.2010

Ķīnas biksēm jāmaksā 1.2ls nevis 12lati.Piemēram Marks&Spencer veikalā visāda veida vīriešu bikses maksā no 5-25 ls