www.sudzibas.lv China town bīstami veselībai

China town - bīstami veselībai

Tikko atveries veikals"China town" Vienības gatvē veikala Maxima XX telpās, kur kādreiz atradās veikals nelss, ir bīstams veikala apmeklētājiem - uz neakurāti apgrieztajām plauktu stiprināšanas skrūvēm veikala apmeklētāji var sagriezt savus apavus, vēl sliktāk, ja kāds vai kāda veikala apmeklētāja uzkāps šai asi un slikti apzāģētajai skrūvei ar plānu ādas zolē tērptu kurpi - trauma- sagriezta kāja - garantēta. 0Uzmanaties un prasiet kompensacijas no veikala uzturētājiem.
Labi ka man kājās bija dārgas un ar izturīgām zolēm nodrošinātas angļu ražojuma kedas.

P

L Lauma 30.10.2009

Pilnīgi piekrītu! Un galvenais tagad tajā lielveikalā, es domāju pilnīgi visu maximas ēku, kāda smirdoņa tur valda!!! nabaga cilvēki, kas tur strādā!

P Patrīcija 30.10.2009

Nesaprotu kāpēc ar apaviem jākāpj uz plauktiem???

Z zakis 31.10.2009

nu nezinu kur tur var ko sagriezt tikko tur biju un neko bistamu neredzeju!

A albis 31.10.2009

galvenais lai tur nebūtu radīti apstākļi iekāpšanai sūdā, bet paldies par padomu apmeklēšu to bodi ar kerzačiem kājās.

P pufa 31.10.2009

kad, tu iesi, Albi, es arī gribu, bet man nav kirzakas :( tāpēc domāju, es stāvēšu pie ieejas un tu man pienesīsi ko kičīgu pielaikot- pirkt vai nepirkt.

A albis 31.10.2009

Čau Pufa sen nav bijis bazars! Jā bet nedrīkstēs pirkt kurpes futenei, ja jā tad tikai nepiemērot, jo ja novilksi kerzas pastāvēs varbūtība uzkāpt kaut kādam draņķim.

S sss 06.11.2009

Ak dievs :DD nu neejam varbut vispar no majas ara? debilisma augstaka pakape.

E Es 06.11.2009

Tiešām neviens jau neliek iet tanī veikalā.. kaut kas nepatīk-paejiet garām...

N Natalja 02.12.2009

:):):)
Ja tak i podumala, 4to etot muz4ina poze napi6et zdesj komentariji, nabludala so storoni etu situaciju kak etot 4elovek pozval v ohranika i menedzera magazina i dolgo rugalsa, po povodu deneznoj kompensacii za svoju jakobi ispor4enuju obuvj v etom magazine, posle otkaza grozilsa pozalovatsa v raznie instancii, vigladelo o4enj sme6no i pozorno, u nas 4to Amerika??? nu hotja 4to ludam delatj v krizisnoe bezdenezje, mozet kto to tak i zarabativaet, za fantaziju respect : )

E Esmeralda 26.01.2010

Tajā veikalā ar varu velk iekšā?

A Anjutik 11.07.2010

Es patiesam? no sirds smejos? kad lasiju sa rakstinu... ko darija cilveks DARGOS ANGLJU apavos LETA KINAS veikala? Man gan sis veikals patika? jo tur ir ta pati Kina kas? citos veikalos (pat kastes tadas pasas) bet par piemerotu cenu un neviens ne stasta tev stastinus? ka ta ir vacija, vai italija...viss ir patiesi..labs veikalins

E Exkrements 20.03.2011

:D dārgās angļu kedās... Nesaprotu, uz kuru vārdu uzsvars, bet rēcīgi tik un tā. Anglis kedās- nu tak jau smieklīgi. Dārgas kedas, nu kur aitas tur cirpēji. Ja kādam alnim varēja pa dārgo kedas iesmērēt pat anglis... :DD Nu vienīgā ticamā kombinācija- dārgs angļu... Tāpēc jau laikam īpatnis iespērās pie ķīnieša, jo saprata, ka angļi šim par dārgu

K Kaulainā 20.03.2011

Vai nav vienalga ar kādiem apaviem kāpt sūdā, rezultāts būs viens un tas pats.