www.sudzibas.lv Chill Out SIA - kemperi Kemperu noma - sabojāts atvaļinājums

Chill Out SIA - kemperi - Kemperu noma - sabojāts atvaļinājums

Ja nevēlaties, lai laicīgi izplānotais atvaļinājums tiek sabojāts, NEKAD NEIESAISTIETIES ar kemperu nomas firmu Chill Out SIA, www.kemperauto.lv, tel. 26644400; + 371 22 33 99 88, Jūrmalā, Slokā.
Laicīgi plānojām atvaļinājumu jūlijā ar kemperi un jau aprīļa beigās atradām firmu Chill Out SIA, atbildīga persona - Ivo Jansons. Aprīļa beigās bijām apskatīt kemperi un noslēdzām līgumu par nomu jūlijā un iemaksājām rokas naudu. Vajadzēja jau uzmanīties, jo tehniskais darbinieks Gatis kempera apskates dienā bija iedzēris.
Kad pienāca kempera nodošanas diena, zvanījām tehniskajam darbiniekam Gatim un saņēmām izbrīnu kas mēs tādi esam, lai zvanot Ivo Jansonam, kas esot atbildīgā persona. Ivo Jansons teica, ka par mums neko nezinot, un minēja NEESOŠUS līguma punktus, kurus mums bijis jāizpilda. Katrā gadījumā, kemperis it kā cietis avārijā, par ko mums netika ziņots.
Aizbraucām uz adresi Jūrmalā, Slokā, kur noslēdzām līgumu. Tehniskais darbinieks Gatis jau nekautrējoties iznāca piedzēries ar alus pudeli rokas. Atkal apelēja uz NEESOŠIEM līguma punktiem.
Ar šo vēlos brīdināt citas ģimenes, neiesaistīties ar šo uzņēmumu Chill Out SIA. Varat iedomāties mūsu šoku un naudas zaudējumu par rezervācijām. Gadu plānotais atvaļinājums beidzās vēl neiesākoties.

I