ChickoChicken

Ja esmu tur stradajis :)))))) lai gan es zinu kaa tur ir :) ka tur visiem pohuj :))) masaa ari jau savus 70sant stundaa :) un vel konvertaa :) pofig tur ir 99% darbinieku nav pofig direktoram jo tam skalo smadzenes :) tagad tur kolektivs viss nomainijies:) Mana Mamma bija iegajusi jaunajaa Chickenaa kas purvciemaa atveries vai kur vins tur :) teica ka taadus sudus nesot edusi :) un tas ka balodis ed no galda stacija nav nekads jaunums tur taks tadas cacas strada neies jau tagad gar balodi gramstities:) no riita labak tur neest jo biezi vien tur silda vakardienas edienu zupas ari :) man tas nekad nav paticis bet ja tu to nedarisi dirsis ka minusi inventuraa bus :) a pa dienu nekaa nav ari esmu dzirdejis laikam jau tagad tur stradaa ashie dzeki :)

R Rihards 05.01.2007

piekritu, neobjektivs viedoklis